تعمیر هارد وسترن WD

تعمیر هارد وسترن wd

تعمیر هارد wd

تعمیر هارد وسترن WD

مطالبی برای اشنایی بیشتر شما عزیزان با هارد وسترن WD

شرکت وسترن دیجیتال در زمینه ی ذخیره سازی و تولید انواع هارد دیسک اکسترنال و اینترنال فعالیت دارد.این نوع هارد ها به دلیل سرعت زیاد و زیبایی و ظرافت بیشتر مد نظر کاربران می باشند و در بازار به راحتی یافت می شوند.در ایران هارد های اکسترنال WD My Passport طرفداران زیادی دارد. دلیل این قضیه ان است که این نوع هارد ، کوچک می باشد و فضای کمی را اشغال می کند و در عین کوچک بودن دارای سرعت مناسبی می باشند و به همین علت مد نظر بسیاری از کاربران قرار می گیرد.

در ادامه ی مطالب راجع به هارد وسترن و مشکلات ان گفت و گو میکنیم و این مطلب شما را با مراحل تعمیر هارد وسترن WD اشنا می کند.

تعمیر هارد وسترن دیجیتال

مشکلات هارد اکسترنال WD

یکی از شایع ترین مشکلات هارد دیسک WD که در تعمیر هارد وسترن WD مشکل ایجاد می کند ، عدم شناسایی این هارد به دلایل مختلف است که راجع به انواع انها توضیح می دهیم .

  • عدم شناسایی هارد اکسترنال WD به دلیل خرابی برد

یکی از دلایل شناخته نشدن هارد WD در سیستم ، خرابی برد یا سوختن برد می باشد . سوختن برد که خود یکی از دلایل خرابی برد می باشد دلایلی از جمله نوسان برق ، خرابی سوکت USB ، استفاده نکردن از رابط مناسب ، استفاده نکردن از پاور استاندارد و مناسب و … داراست.در این مجموعه به راحتی هرجه تمام تر و با رعایت کوچکترین و ریز ترین فنون ، برد شما تعویض و یا تعمیر می شود.لازم به ذکر است که با تعویض برد هارد نمی توان برد مشابه را با هارد همسان سازی کرد و باید ابتدا فریمور هارد همسان سازی شده تا کار به درستی انجام شود و این همان ریزه کاری هایی است که در مطلب فوق ذکر شده است.

  • عدم شناسایی هارد اکسترنال WD به دلیل ضربه خوردن هارد

یکی دیگر از دلایل شناخته نشدن هارد WD در سیستم ، ضربه خوردن هارد می باشد که سبب به وجود امدن مشکل فیزیکالی در هارد می شود که در این صورت باید خرابی فیزیکی درست تشخیص داده شود تا در صورت نیاز ، هارد شما به اتاق کلین روم برای جراحی برود و زیر دست متخصصین اپاو قرار گیرد و این مجموعه سازنده ی کلین رومی با کلاس 100 می باشد و هارد شما در بهترین کلین روم جراحی می شود و این امر در تعمیر هارد وسترن WD بسیار کمک میکند و همین قضیه است که مجموعه اپاو را از دیگران متمایز میکند.

  • عدم شناسایی هارد اکسترنال بدلیل خرابی سیستم عامل هارد

یکی دیگر از دلایل مشهود در عدم شناسایی هارددیسک ، این است که هارددیسک دچار مشکلات سیستم عاملی در نواحی آدرس دهی یا خرابی ماژول ها و … میباشد که نشانه ی بارز این قضیه که در زمان ارسال هارد به سیستم ، هارد روشن شده ولی در سیستم شناخته و دیتکت نمی شود و هارد هیچ صدای غیر عادی تولید نمی کند ولی اطلاعات را نمایش نمی دهد. برای حل این مشکل تیم آپاو تلاش زیاد و وقت زیادی را برای این گذاشته است تا بلاخره توانسته روزنه ای را برای حل این مشکل پیدا کند و تعمیر هارد وسترن wd  شما را به راحتی انجام دهد و مشکل شما را حل کند.

دلایل عدم شناسایی هارد اکسترنال وسترن WD

#  نقص فریموری ناشی از نقص برنامه نویسی در زمان تولید ، در کارخانه.

# وجود بدسکتور در هارد اکسترنال وسترن wd  که این بدسکتور معمولا مشکلی است که ممکن است در تمامی هاردها بوجود بیاید.

# خرابی کابل رابط USB2  و USB3 که میتواند ناشی از ضربه خوردن یا نوسان برق باشد یا اینکه از همان کارخانه جنس خراب جایگذاری کرده باشند.

# نقص در انجام مراحل خود درمانگری هارد.

# خرابی فیزیکالی ، خرابی هد ناشی از ضربه خوردن هارددیسک که یکی از شایع ترین دلایل می باشد.

تعمیر هارد وسترن wd  در صورت بروز موارد بالا امری حتمی است.

مواردی که شما می توانید متوجه شوید که هارد اکسترنال و اینترنال WD  به مشکل خورده است

# هارد روشن می شود اما در سیستم شناسایی نمی شود.

# هارد بدرستی کار میکند ولی دیتکت نمی شود.

# هارد صدای غیر معمولی مانند تق تق تولید میکند.

# هارد بوی سوختگی می دهد.

# سرعت هارد در کپی و بارگذاری مطالب بسیار پایین می آید.

# هارد همه ی پارتیشن ها را نشان نمی دهد.

# فولدر های هارد نامشان تغییر کرده و به صورت کد هایی در می آید.

# هارد روشن می شود و پس از مدتی خاموش می شود.

تعمیر هارد وسترن WD  بسیار پیچیده است ، ولی تیم آپاو با روش های مختلف این مشکلات را بدرستی حل میکند.

یکی از بارز ترین علائمی که نشانگر مشکل در هارد شماست کند شدن هارد وسترن می باشد و برای دریافت مطالب بیشتر به لینک روبرو مراجعه کنید.

تعمیر هارد اینترنال وسترن

مشکلات هارد اینترنال وسترن WD

یکی از مشکلات هارد وسترن WD  که در تعمیر هارد وسترن WD مشکل ایجاد میکند عدم شناسایی هارد در بایوس سیستم می باشد و برای دسترسی به اطلاعات ، هارد باید در بایوس شناسایی شود  و در صورت عدم شناسایی هارد در بایوس ، شما کاربران نمی توانید به پارتیشن ها دسترسی داشته باشید و ویندوز نصب کنید . همچنین از دلایل دیگری که در کار هارد اینترنال وسترن مشکل ایجاد میکند وجود بدسکتوری در این هارد است . هارد وسترن طی گذشت زمان دچار بدسکتوری می شود و نشانه ی بدسکتوری کند شدن هارد وسترن در کپی و بارگزاری اطلاعات می باشد که در تعمیر هارد وسترن WD  مشکل محصوب می شود.

مجموعه اپاو براحتی هارد شما را تعمیر و ریکاوری میکند . شما کاربران عزیز دیگر ترسی برای از دست دادن اطلاعات خود نداشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ریکاوری هارد وسترن wd به لینک روبرو مراجعه فرمایید.

مجموعه آپاو  با در دست داشتن بهترین و بروز ترین
تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمامی زمینه های کامپیوتری بخصوص هارد می باشد و تیم آپاو از اینکه شما کاربران به این تیم و مجموعه اعتماد میکنید نهایت قدر دانی را با انجام کار درست و موفقیت آمیز در حق شما انجام می دهد و رضایتمندی شما را خواستار است و این تیم به بهترین شکل   تعمیر هارد وسترن WD شما را به عهده می گیرد.

مشکلات هارد دیسک