ریکاوری هارد

ریکاوری هارددیسک

ریکاوری هارد وسترن

ریکاوری هارد

در گذشته در ایران هنگامی که هارد ها با مشکل مواجه می شد و یا اینکه در نشان دادن ، کپی کردن ، بارگذاری اطلاعات  برای کاربران مشکل به وحود می اورد ، به دلیل کمبود علم و تکنولوزی در ایران هیچ مرکز پاسخگو به این مشکل وجود نداشت کسانی که اطلاعات مهمشان از دست می رفت ، هیج راهی برای بدست اوردن اطلاعات خود نداشتندمگر اینکه هارد خود را به خارج از کشور ارسال می کردند.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همچنین تلاش بی وقته در این زمینه ، مراکز بسیاری در ایران برای حل این مشکل بوجود امده است.یکی از این مراکز بزرگ و پیشرفته ، مرکز اپاو می باشد.در این مرکز یک تیم متشکل از چند نفر افراد خبره و تحصیل کرده در تمامی زمینه های کامپیوتری با تجارب زیاد  و کار در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و به شما کاربران گرامی خدمت رسانی میکنند و به بهترین شکل ریکاوری هارد شمارا انجام می دهند.

# ریکاوری هارد هایی با مشکل نرم افزاری

در این نوع ریکاوری ، بسته به تشخیص متخصصین ما ، هارد شما در مرحله ی تست قرار میگیرد.در این مرحله هارد شما توسط متخصصین ما به روش های مختلف امتحان میگردد و با پاسخ منفی گرفتن از هر مرحله ، سراغ مراحل بعدی می روند ، به گونه ای که بلاخره یک راهی برای ریکاوری هارد شما پیدا کنند ، پس جای نگرانی در مورد از دست دادن اطلاعاتتان نمی باشد.البته این مطلب در مواقعی صحت دارد که کاربر گرامی در زمان مواجه با هر مشکلی از سوی هارد خود ، ان را دستکاری نکند که این عمل باعث از دست رفتن اطلاعات شما می شود و امکان ریکاوری هارد تان را برای ما بسیار کاهش می دهد.

هارد شما با نرم افزار های مختلف که هر کدام کار خاصی را انجام می دهندو هرکدام روش کارکرد مخصوص به خود را دارند تست می شوند و در صورت بروز علائم حیاتی برای بازگشت اطلاعات در هارد شما، متخصصین  ما با دستگاهی به نام Pc3000 شروع به کار میکنند و معمولا اکثر هارد هایی که تا این مرحله پیش می روند یا به طور کامل و یا قسمتی از اطلاعاتشان ریکاوری می شود در اختیار کاربر قرار میگیرد که باز بسته به شرایط هارد ، از یک روز تا چند روز به طول می انجامد .

پس شما کاربران گرامی در صورت مواجه با هر مشکلی از سوی هارد خود ، بهتر است از دستکاری بپرهیزید و با مشاورین ما تماس برقرار کنید تا انان شما را راهنمایی کنند و بسته به تشخیص متخصص ، شما هارد را به هر روش ممکن به این مجموعه برسانید تا ریکاوری هارد تان به بهترین شکل انجام گیرد.

ریکاوری هارددیسک

# ریکاوری هارد ها با مشکلات سخت افزاری

این نوع ریکاوری پیچیده تر از ریکاوری با مشکلات نرم افزاری می باشد . معمولا ریکاوری هارد هایی که مشکلات فیزیکی یا سخت افزاری دارن سخت تر از ریکاوری با مشکلات نرم افزاری می باشند. مشکلات فیزیکی شامل خرابی  پلتر ، هد ، Arm Head ، بردهارد و…می شود که ناشی از ضربه خوردن ، افتادن از ارتفاع ، تکان دادن هارد در زمان اتصال به سیسیم می باشد.

اگر شما در هنگام کار با هارد خود با مشکلی مواجه شدید و یا اینکه صداهای غیر معمول از هارد خود شنیدید ، بدون دستکاری و بازکردن هارد فورا با مشاورین ما تماس برقرار کنید و در صورت نیاز هارد خود را به مجموعه ی ما ارسال کنید.

در این مرکز پس از تشخیص مشکل ، ابتدا هارد شما تعمیر می شود ، سپس اطلاعات شما ریکاوری می شود، ممکن است هارد شما اسیب جدی دیده باشد ، و نیاز به جراحی داشته باشدکه در ان صورت متخصصین ما ، هارد شما را در اتاقی مخصوص به جراحی ، باز میکنند و برای تعمیر روی ان کار میکنند و ممکن است هارد شما تعمیر نشود و یا اطلاعاتتان ریکاوری نشود ، ولی این مجموعه تمامی تلاش خود را برای ریکاوری هارد شما کاربران گرامی میکند.

مشکلات فیزیکی برای هارد های شما کاربران بسیار خطرناک است و مانند سرطان می باشد ، پس بهتر است در حفظ و نگه داری ان دقت کنید و ریکاوری هارد خود را به بهترین مرکز بسپارید.

در مجموعه  اپاو هارد شما با پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزار های تخصصی تعمیر و ریکاوری می شوند و متخصصین ما در کمترین زمان اطلاعات شما را در اختیارتان قرار می دهند.مجموعه اپاو از اعتمادی که شما کاربران به این مجموعه می کنید سپاس گزار است  و مطمئن باشید که جواب اعتمادتان را به خوبی از این مجموعه خواهید گرفت .

هدف اپاو جلب رضایت شما کاربران است……………………………

مشکلات هارد دیسک