تعمیر و ریکاوری هارد مای بوک wd

هارد اکسترنال وسترن mybook یکی از تنهاترین نمونه های هارددیسک میباشد که برای دیدن دیتا نیاز به وصل کردن کابل usb و کابل برق مجزا می باشد .

تعمیر و ریکاوری هارد مای بوک wd آن است که در باکس این نوع هاردها ، علاوه بر هارد قطعه ای به نام اینترفیس موجود میباشد که این قطعه اطلاعات کاربران را انکریپت میکند و اگر کاربران هارد برا باز کرده و به صورت مستقیم به کیس وصل کند اطلاعات نمایش داده نمی شود و کاربران به اطلاعات درون هارد دسترسی پیدا نمیکنند و همین موضوع است که تعمیر و ریکاوری هارد مای بوک wd را پیچیده کرده است .

هارد وسترن مای بوک


بزرگترین مشکل در عدم شناسایی هارد مای بوک wd

این هارد اگر دچار آسیب دیدگی شدید در اثر ضربه و یا نوسان برق شود علاوه بر خرابی هارد ، امکان خرابی قطعه اینترفیس وجود دارد.

در صورت خراب شدن این قطعه اطلاعات مشتری انکریپت یا قفل می شود و اطلاعات به هیچ عنوان قابل رویت نمیباشد و این قضیه تاثیر زیادی در  تعمیر و ریکاوری هارد مای بوک wd میگذازد اما تیم آپاو با تلاش روزانه و پذیرش سختی بسیار ، راه حل این مشکل را پیدا کرده است . این مجموعه با در دست داشتن بهترین دستگاه ریکاوری اطلاعات ، این مشکل را حل میکند و از  تعمیر و ریکاوری هارد مای بوک wd شما کاربران سربلند بیرون می آید .

این نوع هاردها ، هاردهای خوبی می باشند به شرط اینکه از انها به خوبی مراقبت شود و در صورت عدم رعایت این قضیه ممکن است عواقب جبران ناپذیری را در پیش داشته باشد.

مشکلات هارد مای بوک وسترن دیجیتال

# در بعضی از مواقع ظرفیت هارد صفر می شود.

# تولید صدای غیر معمول از هارد

# کند شدن هارد اکسترنال وسترن

# عدم شناسایی هارد اکسترنال وستن در بایوس و سیستم

تعمیر و ریکاوری هارد مای بوک wd

مشکلات هارد دیسک