بازیابی اطلاعات دوربین

ریکاوری دوربین ، رم ، فلش 

بعضی مواقع به صورت خود به خود و یا توسط مسائل دیگر ، حافظه های دوربین رم ، فلش شما فرمت می شود.ممکن است شما کاربران اطلاعات مهمی درون انها داشته باشید و یا حتی اینکه اطلاعات حیاتی در حافظه دوربین خود داشته باشید و با از بین رفتن اطلاعات کاملا به مشکل بر بخورید.حتی ممکن است به خاطر یک سری از این اطلاعات زندگیتان به خطر بیفتد.

نرم افزار های متعددی برای حل این مشکل به و جود امده است که در بازار به فراوانی یافت می شود .مشکل اینجاست که ایا می شود با این نرم افزار ها این اطلاعات را باز گرداند؟؟؟

این نرم افزار ها یک سری کاربردهای خاصی دارند و هر کدام برای برگرداندن قسمتی از اطلاعات شما می باشند و روش های استفاده ی مخصوص و پیچیده ای دارن که کار با انها بسیار مشکل است و حتما باید فردی متخصص با این نرم افزار ها کار کند تا اطلاعات شما به صورت صحیح بازگردد.

کوچکترین اشتباهی در این نرم افزار ها سبب از بین رفتن کل اطلاعات شما می شود و کاری میکند که دیگر اطلاعات شما باز نگردد ، به همین علت هیچ وقت هارد خود را برای ریکاوری به دست افراد غیر متخصص نسپارید و یا اینکه خودتان برای حل مشکل خود ، از این نرم افزار ها استفاده نکنید زیرا ممکن است صدمات شدیدی به اطلاعات خود وارد کنید.

شما در صورت مواجه شدن با هر مشکلی از سوی حافظه دوربین ، رم ، فلش و مموری خود ، بدون دستکاری و فرمت کردن اطلاعات و یا ساختن پارتیشن جدید ، با مشاورین اپاو تماس برقرار کنید تا انان شما را راهنمایی کنند و احتمال صدمات بعدی را به حداقل برسانند که با این کار را به صورت چشمگیری احتمال ریکاوری اطلاعاتتان افزایش پیدا می کند و               ریکاوری دوربین ، رم ، فلش شما با موفقیت انجام می پذیرد.

مرکز ریکاوری رم و فلش

انواع حافظه های رم برای اشنایی بیشتر شما عزیزان

# SD : از سری رم هایی است که در لپتاپ ها و دوربین ها کارایی دارد.

# Micro SD : از سری رم هایی است که در گوشی کارایی دارد.

# MMC : از سری رم هایی است که در دوربین عکاسی ، موبایل و دستگاه های پخش موسیقی کارایی دارد.

# CF : از سری رم هایی است که در انواع دوربین ها کارایی دارد.

پس از بوجود امدن این مشکل برای شما کاربران ، هیج وقت خودتان دست به اصلاح ان نزنید زیرا ممکن است در ریکاوری دوربین ، رم ، فلش شما مشکل بوجود اید.

بازیابی اطلاعات مموری

در این مرکز انواع حافظه های شما توسط متخصصین خبره و زبده در تمامی مراحل بازیابی و ریکاوری دیده و تست می شوند.این مرکز حافظه ها شما را طی چند فرایند ریکاوری میکند به طوری که اگر در فرایند اول اطلاعات شما ریکاوری نشود ،سراغ فرایند بعدی می روند و این قضیه انقدر ادامه پیدا میکند که بلاخره قسمتی از اطلاعات شما و یا حتی همه ی اطلاعات شما ریکاوری شود و در اختیارتان قرار گیرد.

متخصصان اپاو کار کردن با انواع نرم افزار ها را به صورت حرفه ای بلد می باشند و ریز و درشت کار را می دانند و بسیار مراقب هستند که در طی کار به اطلاعات شما مشکلی وارد نشود.

همچنین در این مجموعه از بهترین نرم افزار های غیر رایگان ریکاوری اطلاعات که در بازار بسیار کم یاب هستند و دستگاه های مخصوص برای ریکاوری دوربین ، رم ، فلش می باشد استفاده میکنند و برای تهیه و اموزش انها وقت زیادی را صرف کرده است تا بتواند مشکلات شما عزیزان را حل کند و رضایت را در چهره ی شما عزیزان مشاهده کند.

همچنین این مجموعه در ریکاوری دوربین ، رم ،فلش تجربه های بسیاری دارد و می داند برای هر مشکل از چه راه حلی استفاده کند.

مشکلات هارد دیسک