جراحی هارد

جراحی هارد دیسک

جراحی هارد

به مجموعه اقداماتی که جهت رفع مشکل فیزیکی یک هارد صورت بگیرد را جراحی هارد میگوییم.

هارد دیسک را باید در محفظه ای که عاری از گرد و غبار می باشد ، باز و جراحی کرد ، زیرا در محیط عادی گرد و خاک بر روی سطح پلتر می نشیند و سطح پلتر بسیار حساس است اسیب میبیند و اطلاعات به کلی از بین می رود.

مجموعه ی اپاو تنها مرکز جراحی هارد دیسک می باشد که تمامی استاندارد های جراحی را رعایت کرده است و هارد شما در اتاقی به نام Clean Room که 99.8% الاینده ها و گرد و غبار هوار را می گیرد ، باز و جراحی میکنیم.

همچنین این مرکز از پیشرفته ترین ابزار تعویض هد و پلتر در جراحی هارد استفاده میکند و همین قضیه می باشد که ما را از بقیه متمایز کرده است.

لازم به ذکر است که جراحی هارد دیسک یکی از حساس ترین کارهای مجموعه ما می باشد که اعضای این مجموعه تمام سعی خود را در جراحی انجام می دهند و طی تجربه ای که تیم اپاو در جراحی هارد دارد ، با قطعیت می تواند بگوید که 80% هارد های ارسالی به این مجموعه برای جراحی ، جراحی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و اطلاعاتشان به راحتی ریکاوری شده است و ما این را مدیون تلاش بی وقفه و چند ساله ی تیم اپاو میدانیم واین خود جهش بزرگی در علم و تکنولوژی بازیابی اطلاعات میباشد.

اکثر هارد هایی که جراحی انان توسط همکاران عزیز و گرامی به مشکل خورده و به مجموعه ما ارسال شده اند ، در این مجموعه با موفقیت جراحی هارد خود را به پایان رسانده اند و این برای دیگران و کاربران بسیار عجیب و شگفت انگیز بوده است.

همچنین این مجموعه دارای بانک انواع هارد و بانک انواع برد هارد می باشد که جمع اوری این بانک ها چند سالی به طول انجامیده است و اکثر هارد های مشابه در ارشیو هارد های این مجموعه پیدا میشود و این گونه ترس و دلهره شما کاربران عزیز در مورد از دست دادن اطلاعاتتان کمتر می شود و در  وقتتان نیز صرفه جویی می شود و این نیز پیشرفت بزرگ در جراحی هارد می باشد.

هشدار

هیچ وقت هارد خود را به دست افراد غریبه و مراکز غیر معتبر نسپارید زیرا علاوه بر اینکه به هارد و اطلاعات شما اسیب می زنند می توانند از اطلاعات شما سوء استفاده کنند و شما را به دردسر بیندازند.

مجموعه ی اپاو تمامی راه های دسترسی شما را باز گذاشته است و شما میتوانید هارد خود را  از تمامی نقاط کشور به این مجموعه ارسال کنید و خیال خود را از همه جهات راحت کنید.

مجموعه اپاو امین کاربران عزیز می باشد و این قضیه به کاربران ما ثابت شده است و تیم اپاو در این کاردستی بر اتش دارد.

مشکلات هارد دیسک