ریکاوری هارد وسترن WD

ریکاوری هارد اکسترنال

ریکاوری هارد وسترن

مشکلات هارد اکسترنال WD

یکی از شایع ترین مشکلات هارد دیسک WD که در ریکاوری هارد وسترن WD مشکل ایجاد می کند ، عدم شناسایی این هارد به دلایل مختلف است که راجع به انواع انها توضیح می دهیم .

  • عدم شناسایی هارد اکسترنال WD به دلیل خرابی برد

یکی از دلایل شناخته نشدن هارد WD در سیستم ، خرابی برد یا سوختن برد می باشد . سوختن برد که خود یکی از دلایل خرابی برد می باشد دلایلی از جمله نوسان برق ، خرابی سوکت USB ، استفاده نکردن از رابط مناسب ، استفاده نکردن از پاور استاندارد و مناسب و … داراست.در این مجموعه به راحتی هرجه تمام تر و با رعایت کوچکترین و ریز ترین فنون ، برد شما تعویض و یا تعمیر می شود.لازم به ذکر است که با تعویض برد هارد نمی توان برد مشابه را با هارد همسان سازی کرد و باید ابتدا فریمور هارد همسان سازی شده تا کار به درستی انجام شود و این همان ریزه کاری هایی است که در مطلب فوق ذکر شده است.

  • عدم شناسایی هارد اکسترنال WD به دلیل ضربه خوردن هارد

یکی دیگر از دلایل شناخته نشدن هارد WD در سیستم ، ضربه خوردن هارد می باشد که سبب به وجود امدن مشکل فیزیکالی در هارد می شود که در این صورت باید خرابی فیزیکی درست تشخیص داده شود تا در صورت نیاز ، هارد شما به اتاق کلین روم برای جراحی برود و زیر دست متخصصین اپاو قرار گیرد و این مجموعه سازنده ی کلین رومی با کلاس 100 می باشد و هارد شما در بهترین کلین روم جراحی می شود و این امر در ریکاوری هارد وسترن WD بسیار کمک میکند و همین قضیه است که مجموعه اپاو را از دیگران متمایز میکند.

  • عدم شناسایی هارد اکسترنال بدلیل خرابی سیستم عامل هارد

یکی دیگر از دلایل مشهود در عدم شناسایی هارددیسک ، این است که هارددیسک دچار مشکلات سیستم عاملی در نواحی آدرس دهی یا خرابی ماژول ها و … میباشد که نشانه ی بارز این قضیه که در زمان ارسال هارد به سیستم ، هارد روشن شده ولی در سیستم شناخته و دیتکت نمی شود و هارد هیچ صدای غیر عادی تولید نمی کند ولی اطلاعات را نمایش نمی دهد. برای حل این مشکل تیم آپاو تلاش زیاد و وقت زیادی را برای این گذاشته است تا بلاخره توانسته روزنه ای را برای حل این مشکل پیدا کند و ریکاوری هارد وسترن wd  شما را به راحتی انجام دهد و مشکل شما را حل کند.

تعمیر و ریکاوری هارد وسترن WD یکی از پیچیده ترین کارهای این مجموعه است که حساسیت زیادی را در بر دارد.برای مطالعه ی بیشتر در مورد تعمیر هارد وسترن بر روی لینک روبرو کلیک کنید.

مواردی که شما می توانید متوجه شوید که هارد اکسترنال و اینترنال WD  به مشکل خورده است

# هارد روشن می شود اما در سیستم شناسایی نمی شود

# هارد بدرستی کار میکند ولی دیتکت نمی شود

# هارد صدای غیر معمولی مانند تق تق تولید میکند

# هارد بوی سوختگی می دهد

# سرعت هارد در کپی و بارگذاری مطالب بسیار پایین می آید

# هارد همه ی پارتیشن ها را نشان نمی دهد

# فولدر های هارد نامشان تغییر کرده و به صورت کد هایی در می آید

# هارد روشن می شود و پس از مدتی خاموش می شود

تعمیر و ریکاوری هارد وسترن WD  بسیار پیچیده است ، ولی تیم آپاو با روش های مختلف این مشکلات را بدرستی حل میکند.

ریکاوری هارد وسترن wd

مشکلات هارد اینترنال وسترن WD

یکی از مشکلات هارد وسترن WD  که در ریکاوری هارد وسترن WD مشکل ایجاد میکند عدم شناسایی هارد در بایوس سیستم می باشد و برای دسترسی به اطلاعات ، هارد باید در بایوس شناسایی شود  و در صورت عدم شناسایی هارد در بایوس ، شما کاربران نمی توانید به پارتیشن ها دسترسی داشته باشید و ویندوز نصب کنید . همچنین از دلایل دیگری که در کار هارد اینترنال وسترن مشکل ایجاد میکند وجود بدسکتوری در این هارد است . هارد وسترن طی گذشت زمان دچار بدسکتوری می شود و نشانه ی بدسکتوری کند شدن هارد وسترن در کپی و بارگزاری اطلاعات می باشد که در تعمیر و ریکاوری هارد وسترن WD  مشکل محصوب می شود.

هارد وسترن WD اینترنال دارای انواع مختلفی است که انها را با رنگ هایی نشان داده اند.این رنگ ها نشانه ی ویژگی های ان هارد است ، به عنوان مثال رنگ قرمز هارد نشانگر …

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک روبرو کلیک کنید.

ریکاوری هارد وسترن

دلایل عدم شناسایی هارد اکسترنال وسترن WD

#  نقص فریموری ناشی از نقص برنامه نویسی در زمان تولید ، در کارخانه

# وجود بدسکتور در هارد اکسترنال وسترن wd  که این بدسکتور معمولا مشکلی است که ممکن است در تمامی هاردها بوجود بیاید

# خرابی کابل رابط USB2  و USB3 که میتواند ناشی از ضربه خوردن یا نوسان برق باشد یا اینکه از همان کارخانه جنس خراب جایگذاری کرده باشند

# نقص در انجام مراحل خود درمانگری هارد

# خرابی فیزیکالی ، خرابی هد ناشی از ضربه خوردن هارددیسک که یکی از شایع ترین دلایل می باشد

تعمیر و ریکاوری هارد وسترن wd  در صورت بروز موارد بالا امری حتمی است.

بازیابی اطلاعات هارد وسترن

دلایلی که باعث می شود هارد اینترنال وسترن WD در سیستم عامل شناخته شود

# خرابی برد یا سوختن برد هارد دیسک.

# خرابی های فیزیکی که شامل خرابی هد و موتور سیلندر ها می شود.

# مشکل در فریمور و ماژول های هارد

این عوامل در ریکاوری هارد وسترن WD بسیار کمک می کند.

یکی دیگر از خرابی های هارد وسترن WD ، کندی هارد وسترن WD می باشد.این هارد به صورت یک دفعه و پس از گذشت زمان دچار بدسکتوری و کندی سرعتش می شود.برای ادامه ی مطالب بر روی لینک روبرو کلیک کنید.

تیم اپاو یکی از بزرگترین مراکز ریکاوری هارد وسترن می باشد.این مجموعه به خاطر محبوبیت هارد وسترن در بین مردم ، سعی خود را برای پیدا کردن مشکلات این نوع هارد کرده است و تمامی مشکلات هارد وسترن با راه حل های ان را پیدا کرده است و از زیر و بم این نوع هارد اگاه است و اعضای این تیم می توانند به راحتی این هارد را جراحی کنند و مشکل ان را برطرف کنند و اطلاعات شما را زنده کنند و در اختیار شما قرار بدهند.این مجموعه از اعتمادی که شما در حق این تیم کرده اید سپاس گزار است و سعی خود را میکند تا ریکاوری هارد وسترن WD شما را به خوبی انجام دهد و شما راضی کند.

هدف اپاو جلب رضایت مشتریان است…

مشکلات هارد دیسک