صداهای غیر عادی هارد

صدای هارددیسک

صدای هارددیسک

صداهای غیر عادی هارد

یکی از رایج ترین مشکلات کاربران در مواقع رجوع به مجموعه ما ، صداهای غیر عادی هارد می باشد.این صدا ها معمولا تق تق ، خش خش و … می باشد که عوامل متعددی سبب بروز این مشکل می باشد که به طور کامل در مورد انها صحبت میکنیم.

مشکل صداهای غیر عادی هارد از نظر تیم اپاو ، یکی از بزرگترین و سخت ترین مشکلاتی است که می تواند برای هارد شما بی افتد زیرا با این مشکل هارد شما دچار اسیب فیزیکی از نواحی مختلف شده است که حل و برطرف کردن ان ، نیاز به جراحی و تعمیر هارد شما دارد و جراحی هارد شما از نظر تیم اپاو مرحله ی پیچیده ای است که تیم اپاو به راحتی از پس ان بر می اید ولی با وجود تمامی این ها ، مشکلات خود را به همراه دارد.

صداهای غیر عادی هارد

صداهای غیر عادی هارد

عواملی که سبب بروز صداهای غیر عادی هارد میشوند

# اصلی ترین دلیل صداهای غیر عادی هارد ، ضربه خوردن و افتادن از ارتفاع است که بیشتر برای هارد اکسترنال اتفاق می افتد.با ضربه خوردن هارد شما دچار مشکل فیزیکی می شود و صدا می دهد که این برای هارد شما بسیار خطرناک است.

# دلیل دیگر صداهای غیر عادی هارد نوسان برق می باشد .زمانی که برق نوسان میکند ، هد هارد می ایستد و دوباره شروع به حرکت می کند و زیاد اتفاق افتادن این عمل سبب بوجود امدن Headpark  می شود که عامل یروز صدای تق تق ریزی از درون هارد می شود و هارد نیاز به جراحی دارد.

# اشکال در برد که عامل دیگری است برای بوجود امدن صداهای غیر عادی هارد.

مجموعه ی اپاو یکی از بزرگترین مراکز در تعمیر و بازیابی اطلاعات می باشد ، این مجموعه با داشتن Cleanroom  کلاس 100 قادر به جراحی و تعمیر هارد شما کاربران به بهترین شکل ممکن و ریکاوری اطلاعاتتان می باشد.همچنین تیم اپاو امین کاربران عزیز می باشد و در حفظ اطلاعات شما بسیار دقت می کنند.

مشکلات هارد دیسک