بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپReviewed by Admin on Jul 5Rating:

بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ

ریکاوری هارد لپتاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ recovery laptop

امروزه در جهان بیشتر از کامپیوتر های خانگی و PC ، لپ تاپ مورد استفاده قرار می گیرد و ان هم دلیلش این است که هم حجم کمتری نسبت به PC دارد و هم قابل حمل و نقل می باشد. در این مطلب سعی میکنیم شما را با انواع خرابی ها و بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ آشنا کنیم

در بازار ایران بیشتر لپ تاپ هایی که به فروش میرسد از مدل های  LENOVO ، ASUS ، ACER ، DELL ، SONY ، TOSHIBA و … می باشد که درون هر کدام از انها هارد های شرکت های مختلفی از جمله : WD ، Seagate ، TOSHIBA و … قرار داده می شود که هرکدام ازاین هارد ها مشکلات خاص خود را دارند و در مطالب بعدی راجع به این مشکلات بیشتر صحبت می کنیم.

در مورد انواع هارد ها و مشکلات انان در مطالب پیشین به صورت کلی صحبت کردیم و به صورت خلاصه  یک سری از انان را بازگو میکنیم.

هارد دیسک های توشیبا که بیشتر هارد های مورد استفاده در باکس های ADATA می باشند ، اکثرا دچار مشکل فیزیکی یا فیزیکالی میشوند و دلیل ان هم این است که بیشتر مردم فکر میکنند این نوع هارد ها ضد ضربه می باشند و از انها جلوی ضربه خوردن مراقبت نمیکنند.البته این بیشتر مربوط به هارد های اکسترنال می شود.

هاردهای سیگیت و WD بیشتر دچار خرابی های فریموری ، بدسکتوری ، دیتکت نشدن و کندی هارد در مورد بازکردن و یا بارگزاری مطالب و اطلاعات میشوند و ما در ادامه ی مطالب به بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ اشاره خواهیم کرد

تعمیر هارد لپتاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ recovery laptop 1

بهتر است بدانید

در مجموعه ی اپاو تمامی هارد لپ تاپ هایی که به صورت اینترنال می باشند و انواع هارد های اکسترنال  بازیابی و ریکاوری می شوند .این مجموعه با کسب مهارت و تجربه طی زمان های طولانی ، علم بازیابی و ریکاوری انواع هارد های موجود در بازار و همچنین هارد های کمیاب را بدست اورده است و هزینه و وقت زیادی را صرف بدست اوردن این علم کرده است.این مجموعه با در دست داشتن متخصصین و همچنین ابزارهای پر قدرت ریکاوری اطلاعات مانند PC3000 ، اقدام به ریکاوری اطلاعات شما کاربران عزیز می کند.شما عزیزان بهتر است ، هنگامی که هرنوع مشکل از طرف  هارد خود احساس می کنید ، بدون دستکاری ، اضافه یا حذف کردن پارتیشن و مطلبی ، یا شنیدن صدای غیر معمولی از هارد خود ، ان را به مجموعه ی اپاو بیاورید تا هارد شما ایراد یابی شود و در صورت تمایل شما کاربران ، متخصصین ما ، هاردهای شما را تعمیر و یا ریکاوری اطلاعات کنند . تیم اپاو از اعتمادی که شما کاربران عزیز به این مجموعه می کنید سپاس گزار است و همه ی تلاش خود را میکند تا تمامی اطلاعات شما به نحو احسنت بازیابی شود و این تیم رضایت را در چهره ی شما عزیزان ببیند.شما با ورود به این سایت بهتر است اطلاعاتی را که ما بر روی سایت در اختیار شما قرار داده ایم ، مطالعه کنید تا در هنگام مواجه شدن با این مشکل عملی را انجام ندهید که هم به ضرر خودتان تمام شود و هم باعث نابودی هارد و اطلاعاتتان گردد.

همچنین این مجموعه دارای مشاورانی است که می توانند به صورت تلفنی و یا حضوری به شما مشاوره رایگان بدهند. یعنی اینکه اگر شما در منزل خود با مشکلی از سوی هاردتان مواجه شدید ، فورا با شماره تلفن مجموعه اپاو تماس بگیرید ، تا ما شمارا در مورد بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ راهنمایی کنیم و از بروز یک سری مسائل جدی تر راجع به نابودی اطلاعاتتان جلوگیری کنیم که این خود کمک بزرگی برای شما عزیزان می باشد.

بازیابی اطلاعات هارد لپتاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ recovery hard laptop 2

یک سری از مشکلات هارد های اینترنال (هارد های لپ تاپ و PC)

هاردها دارای دو مشکل بزرگ می باشند

  • مشکل نرم افزاری یا Logical :

این مشکلات بیشتر در مورد فریمور یا بدسکتوری می باشد که پس از اصلاح فریمور و یا بدسکتور به روش های مختلف این مشکل حل می شود و اطلاعات باز می گردد ، البته در صورتی که هارد دستکاری نشده باشد و اطلاعات جدیدی روی هارد ریخته نشده باشد و هارد به همان صورت تحویل مجموعه داده شود.

یک  مشکل نرم افزاری دیگر وجود دارد که اطلاعات شما قفل می کند و دسترسی شما به اطلاعات خود ازبین میرود ،  به ان ویروس ، ویروس گروگانگیر گفته می شود ، این ویروس یا بد افزار توسط گروهی برای فروختن به خلافکاران سایبری ساخته شده است .این مشکل بیشتر برای کسانی اتفاق می افتد که با اینترنت سر و کار دارند  و از اینترنت به صورت مستقیم اطلاعاتی را بر روی هارد خود دانلود می کنند .

عملکرد این بد افزار به گونه ای است که بر روی پارتیشن های هارد شما کد میگذارد ، در واقع اطلاعات شمارا به عنوان گروگان میگیرد و با پرداخت مبلغی ان اطلاعات را به شما باز میگرداند.

بهترین روش برای مقابله با این بدافزار تهیه ی نسخه ی پشتیبان است.

  • مشکلات سخت افزاری یا Physical :

این نوع مشکلات همانطور که از نامشان پیداست ، مشکلات سخت افزاری هستند که دلیل عمده ان ضربه خوردن هارد و تکان دادن هارد لپتاپ در هنگام اتصال به دستگاه می باشد.این مشکل بیشتر برای هارد های اکسترنال و هارد های لپتاپ که قابل حمل و نقل است پیش می اید و بسیار مشکل جدی است و درصد کمی احتمال بازگشت اطلاعات وجود دارد.

ریکاوری هارد لپتاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ recovery hard laptop 3
توجه

توجه : این نوع هارد ها به دلیل اینکه بیشتر ثابت هستند ، یعنی در دستگاه PC و لپ تاپ قرار دارند و جابه جایی خاصی ندارند ، اکثرا دچار مشکلات نرم افزاری می شوند .
پیشنهاد : مجموعه ی اپاو از شما کاربران گرامی خواستار است که در صورت بروز هرگونه مشکل از سوی هارد خود ، با مشاورین ما تماس برقرار کنید و از انان کمک بگیرید و در صورت لزوم هارد خود را به این مجموعه بیاورید تا اطلاعاتتان به بهترین صورت ممکن ریکاوری شود.

بلاگ آموزش

مشکلات هارد دیسک