تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba

تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba

ریکاوری هارد توشیبا

تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba

مطالبی برای اشنایی بیشتر شما عزیزان با هارد توشیبا

این نوع هارد ها بیشتر در لپتاپ مورد استفاده قرار می گیرد و انواع 2.5 اینچی انان بیشتر در ایران به مصرف می رسد.انواع 3.5 اینچی انان نیز در ایران موجود است اما نسبت به هارد های سیگیت و وسترن خواهان کمتری دارند و کمتر به فروش می رسند.در سال های اخیر ، شرکت توشیبا ، امتیاز های هارد های هیتاچی را خریده و امروزه می بینیم که هارد های هیتاچی با برند توشیبا به فروش می رسند. تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba در انواع 2.5 اینچی اسان تر از انواع دیگر هارد ها می باشد.

مطالبی که در ادامه ذکر می شود بیشتر مربوط به انواع 2.5 اینچی هارد توشیبا می باشد و هارد 3.5 اینچی توشیبا ساختار متفاوتی دارد.

این نوع هارد ، انواع 1.8 اینچی هم تولید کرده است و به این مطالب دقت کنید زیرا در تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba به دردتان می خورد.

هارد های توشیبا ساخت کشور های چین ، فیلیپین و ژاپن می باشد که در ایران از مدل های چینی ان موجود است.

پرت اتصال انها IDE و SATA می باشد.ظرفیت مدل های IDE از 10 گیگا بایت شروع می شود و تا 120 گیا بایت ادامه دارد و ظرفیت مدل های SATA از 40 گیگا بایت شروع می شود و تا 1000 گیگا بایت ادامه دارد.این اطلاعات ممکن است در تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba شما به کمکتان بیاید.

در داخل بسیاری از هارد های اکسترنال از هارد های توشیبا استفاده می شود. به دلیل فراوانی این هارد پس از سوختن برد ، یا خرابی برد ، برد مشابه ان در بازار به راحتی یافت می شود.

تعمیرات هارد توشیبا

ساختمان توشیبا از نظر متخصصین تیم اپاو

این نوع هارد مشکل فریموری یا ماژول بسیار کمی دارد و دلیل ان هم ساختار متفاوتش نسبت به بقیه ی هارد ها می باشد و بدسکتوری گیری ان با هارد های دیگر فرق می کند.تقریبا تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba با هارد های دیگر فرق می کند.

به طور کلی هارد توشیبا از هارد های سیگیت و وسترن دارای سطح پایین تری می باشد زیرا دارای بدسکتور گیری محدود می باشد ولی نسبت به بقیه ی هارد ها خوب تر بدسکتور گیری می شود که در نتیجه ی این قضیه ، تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba  راحت تر صورت می گیرد.

در تعویض هد یا پلتر برای دسترسی به اطلاعات به صورت عالی جواب می دهد و به فراوانی دیده شده است که ریکاوری اطلاعات می شود و بار ها دیده شده است که تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba با موفقیت مواجه شده است .

روسیه در چند سال اخیر تمرکز خود را بر روی حل مشکل هارد های توشیبا گذاشته است و به نتایج خوبی دست پیدا کرده است و راه های مختلفی را برای تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba  مطرح کرده است.

کمپانی توشیبا

توجه

کاربران گرامی ، توصیه ی اپاو به شما این است که هارد توشیبای 3.5 اینچی را نخرید .این هارد به علت اینکه جدیدا تولید شده ، در بازار کم یاب است و در صورت بروز هرگونه مشکل برای هارد ، شما با مانعی دچار می شوید که حل ان بسیار سخت است.قیمت این هارد در بازار نسبتا کم است ، ولی فریب قیمت را نخورید.حتی لوازمات تعمیر و ریکاوری هارد ان به خوبی فراهم نشده است اما در دستگاه PC3000 امکاناتی برای ریکاوری اطلاعات این مدل از هارد ها قرار داده شده است.

تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba در انواع 2.5 اینچی راحت تر از انواع 3.5 اینچی ان می باشد .

این مجموعه دارای بهترین دستگاه ریکاوری اطلاعات به نام PC3000 می باشد و تیم اپاو اگاهی کامل برای کار با این دستگاه را دارد و به راحتی می تواند مشکلات انواع هارد های شما را حل کندو حتی در صورت لزوم هارد شما را جراحی کند و اطلاعات شما را ریکاوری کند .

تمامی نوشته ها و اطلاعاتی که در این سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار میگیرد حاصل تجربه ی چند ساله ی تیم اپاو می باشد و امیدواریم که از این اطلاعات بهترین استفاده را ببرید.مطمئن باشید که این تیم در تعمیر و ریکاوری هارد Toshiba شما موفق می شود.

مشکلات هارد دیسک