برد هارد دیسک

برد هارد دیسکReviewed by Admin on Aug 30Rating:

برد هارد دیسک

چند نکته برای اشنایی بیشتر با خرابی هارد دیسک

# هیچ گاه برد هارد دیسک خود را بر روی یک هارد سالم برای تست قرار ندهید زیرا ممکن است برد هارد شما اسیب دیده باشد و وقتی که ان برد را روی هارد سالم قرار می دهید ، ممکن است به مدیای هارد سالم اسیب برسد و با مشکل مواجه شوید.

# تا زمانی که از سلامت برد هارد دیسک  ، اطلاعات کافی و اطمینان کسب نکرده اید ، از تست ان بر روی هارد خود اجتناب کنید .

# اطلاعات کافی و لازم را جهت بدست اوردن برد سالم و مناسب بدست اورید و از کسانی که در این زمینه تجربه لازم را ندارند اطلاعات کسب نکنید .

# بسیاری از برد هایی که اسیب دیده اند ، قابل تعمیر هستند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای تهیه ی یک برد دیگر نمی باشد .

# در هنگام خرید برد هارد دیسک بهتر است مدیای هارد خود را همراه داشته باشید ، زیرا ممکن است مدیای هارد شما اسیب دیده باشد و در ان صورت هزینه ی الکی برای خرید     برد هارد دیسک پرداخت کرده اید .

# یک سری اطلاعات بر روی برد هارد دیسک وجود دارد که بسیار مهم و حیاتی می باشد زیرا ان اطلاعات برای تهیه ی هارد مشابه لازم است و بدون ان اطلاعات نمی شود هارد مشابه را پیدا و جایگزین کرد ، پس بهتر است به خوبی از هارد خود مراقبت کنید .

# اگر اطلاعات هارد شما برایتان مهم می باشد ، حتما هارد خود را به یک متخصص نشان دهید زیرا تعویض برد هارد دیسک یک کار پیچیده می باشد .

# در صورت مراجعه به یک مرکز تعمیر و ریکاوری هارد برای تعویض برد هارد دیسک خود ، حتما مدیا و برد هارد خود را علامت گزاری کنید و اطلاعات برد خود را از مسئول و رسپشن انجا درخواست کنید و شما ان اطلاعات را یادداشت کنید و به همراه داشته باشید .

بهتر است بدانید

که مجموعه اپاو با در دست داشتن بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در تمامی زمینه های هارد ، میتواند تمامی مشکلات هارد شما کاربران گرامی را حل کند . همچنین کلین روم موجود در این مجموعه ساخته دستان اعضای تیم اپاو می باشد و کلاس این کلین روم ۱۰۰ است .افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند در کار خود وارد می باشند و زیر و بم کار را میدانند و تخصص کافی و بالایی در این زمینه دارند .این مجموعه با داشتن بانک انواع هارد و بانک انواع برد هارد دیسک می تواند مشکلات  شما را حل کند و همین ویژگی هاست که اپاو را از بقیه متمایز می کند .

هدف اپاو جلب رضایت شماست …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *