برد هارد دیسک

چند نکته برای اشنایی بیشتر با خرابی هارد دیسک

# هیچ گاه برد هارد دیسک خود را بر روی یک هارد سالم برای تست قرار ندهید زیرا ممکن است برد هارد شما اسیب دیده باشد و وقتی که ان برد را روی هارد سالم قرار می دهید ، ممکن است به مدیای هارد سالم اسیب برسد و با مشکل مواجه شوید.

# تا زمانی که از سلامت برد هارد دیسک  ، اطلاعات کافی و اطمینان کسب نکرده اید ، از تست ان بر روی هارد خود اجتناب کنید .

# اطلاعات کافی و لازم را جهت بدست اوردن برد سالم و مناسب بدست اورید و از کسانی که در این زمینه تجربه لازم را ندارند اطلاعات کسب نکنید .

# بسیاری از برد هایی که اسیب دیده اند ، قابل تعمیر هستند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای تهیه ی یک برد دیگر نمی باشد .

# در هنگام خرید برد هارد دیسک بهتر است مدیای هارد خود را همراه داشته باشید ، زیرا ممکن است مدیای هارد شما اسیب دیده باشد و در ان صورت هزینه ی الکی برای خرید     برد هارد دیسک پرداخت کرده اید .

# یک سری اطلاعات بر روی برد هارد دیسک وجود دارد که بسیار مهم و حیاتی می باشد زیرا ان اطلاعات برای تهیه ی هارد مشابه لازم است و بدون ان اطلاعات نمی شود هارد مشابه را پیدا و جایگزین کرد ، پس بهتر است به خوبی از هارد خود مراقبت کنید .

# اگر اطلاعات هارد شما برایتان مهم می باشد ، حتما هارد خود را به یک متخصص نشان دهید زیرا تعویض برد هارد دیسک یک کار پیچیده می باشد .

# در صورت مراجعه به یک مرکز تعمیر و ریکاوری هارد برای تعویض برد هارد دیسک خود ، حتما مدیا و برد هارد خود را علامت گزاری کنید و اطلاعات برد خود را از مسئول و رسپشن انجا درخواست کنید و شما ان اطلاعات را یادداشت کنید و به همراه داشته باشید .

بهتر است بدانید

که مجموعه اپاو با در دست داشتن بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در تمامی زمینه های هارد ، میتواند تمامی مشکلات هارد شما کاربران گرامی را حل کند . همچنین کلین روم موجود در این مجموعه ساخته دستان اعضای تیم اپاو می باشد و کلاس این کلین روم ۱۰۰ است .افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند در کار خود وارد می باشند و زیر و بم کار را میدانند و تخصص کافی و بالایی در این زمینه دارند .این مجموعه با داشتن بانک انواع هارد و بانک انواع برد هارد دیسک می تواند مشکلات  شما را حل کند و همین ویژگی هاست که اپاو را از بقیه متمایز می کند .

هدف اپاو جلب رضایت شماست …مشکلات هارد دیسک