امار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک

امار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک

نمودار تعمیر و بازیابی

امار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک

امار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک ، اماری است که بر حسب توانایی تیم اپاو و انجام ازمایشات مختلف بر روی انواع برند هارد دیسک  به دست امده است . این امار نشان دهنده ی ان است که درصد تعمیر و ریکاوری هارد در انواع برند ها چگونه می باشد . این قضیه با درصد فروش هیچ رابطه ای ندارد زیرا این امار برحسب خرابی خود هارد گفته شده است و فقط مربوط به همان برند ها می باشد و به فروش ان ارتباطی ندارد .

طبق این امار ، همانگونه که گفته شده هارد های وسترن در رتبه ی اول قرار دارند زیرا تعمیر و ریکاوری انها به قول معروف خوش دست بوده و معمولا با موفقیت روبرو می شود .پس از ان در رتبه ی دوم سامسونگ و در رتبه ی سوم سیگیت قرار می گیرد و به همین صورت هارد های هیتاچی ، توشیبا و فوجیتسو رتبه های دیگر را به خود اختصاص داده اند .

همان گونه که گفته شد و در نمودار مشاهده می کنید ، هارد سامسونگ که نسبت به هارد سیگیت متقاضی کمتری را داراست ، درصد تعمیر و ریکاوری بیشتری را به خود تعلق داده است و همینطور بعد از ان  برندهای توشیبا و هیتاچی می باشند که این امر در امار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک حائز اهمیت است ، این نشانگر ان است که این نمودار با درصد فروش رابطه ای ندارد البته تیم اپاو روز به روز تلاش میکند تا تمامی این درصد ها را افزایش دهد تا جایی که همه ی انها به صد در صد برسد و خیال تمامی کاربران عزیز را درباره ی هارد و اطلاعاتشان راحت و رضایت انان را جلب کند .

هدف اپاو جلب رضایت شماست …

مشکلات هارد دیسک