نمودار ایرادات از سمت کارخانه

نمودار ایرادات از سمت کارخانه

نمودار خرابی هارد دیسک از کارخانه

نمودار ایرادات از سمت کارخانه

نمودار ایرادات از سمت کارخانه نشان دهنده خرابی هایی است که از سمت کارخانه بر روی تولیدات می باشد . این به ان معنی است که تمامی هارد ها از سمت کارخانه ممکن است دچار ایراد باشد . تمامی هارد ها زمانی که در حال تولید می باشند ، در مرحله ی اخر یک تست کلی از نظر سلامت بودن فیزیک هارد و مراحل مختلف ساخت هارد ، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر منطقی ، ممکن است به مشکل بر بخورد ولی سازنده ان هارد به دلیل تعداد زیاد هارد در ان جا متوجه به ان قضیه نمی شوند و ان هارد روانه بازار می شود . ممکن است همان هارد هایی که از کارخانه دچار ایراد می باشند به دست شما برسد و شما در همان مرحله اول کار به مشکل با هاردتان بر بخورید . در بعضی از مواقع نیز مشکل هارد شما در همان ابتدای کار نشان نمی دهد و معلوم نمی شود وشما پس از چند ماه کار با هارد خود متوجه ایرادی در کار هاردتان می شوید و اطلاعات هارد شما در معرض خطر قرار میگیرد . بهترین کار ان است که شما پس از مواجه شدن با هر نوع مشکلی با هارد خود ، چه با دلیل و چه خود به خود برخوردی از دستکاری کردن هاردتان پرهیز کنید و هیچ گونه دستکاری اعم از فرمت پارتیشن ، افزودن اطلاعات و … انجام ندهید و بلافاصله هارد خود را به یک مرکز معتبر بفرستید تا انان مشکل هارد شما را بررسی و رفع کنند . با این کار احتمال ریکاوری اطلاعات و تعمیر هارد شما بسیار افزایش می یابد .

در این نمودار رتبه ی اول به هارد سیگیت ، رتبه ی دوم به هارد وسترن دیجیتال و به همین صورت رتبه های سوم و چهارم به برند های توشیبا و هیتاچی تعلق میگیرد .

نمودار ایرادات از سمت کارخانه ، پس از گذشت سالیان متوالی توسط اعضای متخصص و مجرب تیم اپاو به دست امده است و اعضای اپاو به صورت تجربی و علمی به این نمودار دست پیدا کرده اند . نمودار ایرادات از سمت کارخانه فقط برای افزایش اطلاعات شما کاربران گرامی می باشد و امیدواریم که شما از اعتمادی که به این مجموعه می کنید خرسند باشید.

مشکلات هارد دیسک