نمودار ایرادات از سمت کارخانهReviewed by آرین آرمیون on Aug 1Rating: 4.0نمودار ایرادات از سمت کارخانهنمودار ایرادات از سمت کارخانه |نمودار ایرادات از سمت کارخانه نشان دهنده خرابی هایی است که از سمت کارخانه بر روی تولیدات می باشد . این به ان معنی است که تمامی ها

نمودار ایرادات از سمت کارخانه

نمودار ایرادات از سمت کارخانه نمودار ایرادات از سمت کارخانه نمودار ایرادات از سمت کارخانه ali 1

نمودار خرابی هارد دیسک از کارخانه

نمودار ایرادات از سمت کارخانه

نمودار ایرادات از سمت کارخانه نشان دهنده خرابی هایی است که از سمت کارخانه بر روی تولیدات می باشد . این به ان معنی است که تمامی هارد ها از سمت کارخانه ممکن است دچار ایراد باشد . تمامی هارد ها زمانی که در حال تولید می باشند ، در مرحله ی اخر یک تست کلی از نظر سلامت بودن فیزیک هارد و مراحل مختلف ساخت هارد ، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر منطقی ، ممکن است به مشکل بر بخورد ولی سازنده ان هارد به دلیل تعداد زیاد هارد در ان جا متوجه به ان قضیه نمی شوند و ان هارد روانه بازار می شود . ممکن است همان هارد هایی که از کارخانه دچار ایراد می باشند به دست شما برسد و شما در همان مرحله اول کار به مشکل با هاردتان بر بخورید . در بعضی از مواقع نیز مشکل هارد شما در همان ابتدای کار نشان نمی دهد و معلوم نمی شود وشما پس از چند ماه کار با هارد خود متوجه ایرادی در کار هاردتان می شوید و اطلاعات هارد شما در معرض خطر قرار میگیرد . بهترین کار ان است که شما پس از مواجه شدن با هر نوع مشکلی با هارد خود ، چه با دلیل و چه خود به خود برخوردی از دستکاری کردن هاردتان پرهیز کنید و هیچ گونه دستکاری اعم از فرمت پارتیشن ، افزودن اطلاعات و … انجام ندهید و بلافاصله هارد خود را به یک مرکز معتبر بفرستید تا انان مشکل هارد شما را بررسی و رفع کنند . با این کار احتمال ریکاوری اطلاعات و تعمیر هارد شما بسیار افزایش می یابد .

در این نمودار رتبه ی اول به هارد سیگیت ، رتبه ی دوم به هارد وسترن دیجیتال و به همین صورت رتبه های سوم و چهارم به برند های توشیبا و هیتاچی تعلق میگیرد .

نمودار ایرادات از سمت کارخانه ، پس از گذشت سالیان متوالی توسط اعضای متخصص و مجرب تیم اپاو به دست امده است و اعضای اپاو به صورت تجربی و علمی به این نمودار دست پیدا کرده اند . نمودار ایرادات از سمت کارخانه فقط برای افزایش اطلاعات شما کاربران گرامی می باشد و امیدواریم که شما از اعتمادی که به این مجموعه می کنید خرسند باشید.

مشکلات هارد دیسک

بلاگ آموزش