تعمیر و ریکاوری هارد Samsung

نمایندگی تعمیرات هارد سامسونگ

تعمیرات هارد سامسونگ

تعمیر و ریکاوری هارد Samsung

در گذشته شرکت Samsung در تولید هارد دیسک های اکسترنال و اینترنال فعال بود.اما پس از گذشت زمان ، شرکت سیگیت ، سهام هاردهای سامسونگ را خریداری کرده و از ان پس در هارد های اکسترنال خود از هاردهای سامسونگ استفاده کرده است . این برند مانند برندهای مطرح دیگر دارای خرابی های خاص خودش می باشد که در ادامه ی مطالب به چند نمونه از این خرابی ها اشاره می کنیم که در تعمیر و ریکاوری هارد Samsung اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

تعمیر و ریکاوری هارد Samsung

تعمیر هارد

چند نمونه از خرابی های هارد سامسونگ

# سوختن برد هارد سامسونگ اینترنال و اکسترنال

از دلایل اصلی سوختن برد هارد می توان به نوسان برق اشاره کرد.عوامل دیگری وجود دارد مانند برعکس زدن کابل برق هارد ، اشتباهات کاربران در هنگام قطع و وصل کردن هارد ، خرابی و سوختن  برد در انواع هارد اکسترنال و اینترنال سامسونگ نیز دیده می شود.گاهی این خرابی ها سبب اسیب رساندن به هد می شود ، به گونه ای که با قطع و وصل شدن برق ، هد متوقف می شود ، دوباره شروع به فعالیت می کند ، با تکرار مجدد این اتفاق ، هد هارد از بین میرود.در نوع اکسترنال ، رابط ها نیز می توانند سبب سوختن برد شوند و کار هارد را با مشکل مواجه کنند.در این مجموعه انواع مشکلات هارد ها به راحتی حل می شود و هارد شما ریکاوری می شود . همچنین به بهترین شکل برد هارد شما تعویض می شود.توجه داشته باشید که برای تعویض برد ، نیاز به برد مشابه می باشد.تعمیر و ریکاوری هارد Samsung عملی است که تیم اپاو به راحتی از پس ان بر می اید.

# شناسایی نشدن هارد Samsung

شناسایی نشدن هارد ، میتواند دلایل مختلفی داشته باشد .این دلایل می تواند از خرابی هد و یا مشکل فریموری باشد.نتیجه ی این مشکلات ، شناسایی نشدن هارد در بایوس سیستم می باشد.با شناسایی نشدن هارد در بایوس ، شما نمی توانید ویندوز نصب کنید و کار شما به کلی به مشکل برخورد می کند.

این مجموعه به راحتی مشکل هد و فریموری شما را حل می کند تا بتواند پس از تعمیر و ریکاوری هارد Samsung لبخند را بر چهره ی شما مشاهده کند.

# بدسکتور گیر شدن هارد

وجود بدسکتور در هارد سبب کند شدن سرعت هارد در کپی و بارگذاری مطالب می شود .در بعضی از مواقع پارتیشن های هارد تبدیل به یک پارتیشن می شود یا اینکه اسامی پارتیشن ها و فولدر ها تغییر می کند که این نشان از بدسکتوری شدن هارد می باشد.این مجموعه تمامی روش های بدسکتور گیری را هم از نظر تجربی و هم از نظر علم کسب کرده و به راحتی مشکل بدسکتوری شما را حل میکند.بدسکتوری یکی از بزرگترین مشکلات تعمیر و ریکاوری هارد samsung می باشد که این مجموعه به راحتی از پس ان بر می اید.

# خرابی هد هارد

این نوع خرابی معمولا در اثر ضربه خوردن و افتادن از ارتفاع اتفاق می افتد و معمولا برای هارد های اکسترنال این موضوع بیشتر اتفاق می افتد.نتیجه این اتفاق شنیدن صدای ناهنجار از داخل هارد و روشن نشدن هارد می باشد. بنا به درخواست شما کاربران ما از تعمیر هارد شما صرف نظر میکنیم و اطلاعات شما را بازیابی می کنیم و تعمیر و ریکاوری هارد Samsung  شما را با موفقیت پشت سر میگذاریم.

# بازیابی اطلاعات هارد Samsung

اگر اطلاعات موجود در هاردتان مهم است ، ما اطلاعات شما را ریکاوری میکنیم ، بصورتی که اطلاعات شما از اول هم بهتر در اختیارتان قرار بگید و                                                تعمیر و ریکاوری هاردSamsung ‎ شما با موفقیت به پایان برسد.

# صداهای غیر عادی هارد

اغلب اوقاتی که هارد شما صداهای ناهنجار مانند تق تق ، خش خش و … تولید میکند هارد شما ضربه دیده است و مشکل می تواند از هد ، پلتر ، آرم هد و … باشد. در صورت بروز این مشکل هرگز هارد خود را دستکاری نکنید و فورا هارد خود را به یکی از مراکز معتبر ریکاوری اطلاعات بفرستید . تعمیر و ریکاوری هارد Samsung  تخصص آپاو است .

# جراحی هارد سامسونگ

در این مجموعه تمامی هاردها در اتاق کلین روم کلاس 100 که ساخته ی دستان متخصصین این مجموعه می باشد و با بهترین ابزار و تجهیزات جراحی می شود و تعمیر و ریکاوری هارد Samsung شما در بهترین حالت به پایان می رسد.

ریکاوری هارد اکسترنال سامسونگ

بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ

مجموعه آپاو سازنده کلین رومی با کلاس 100 و به بهترین شکل می باشد که با نمونه های مشابه خارجی برابری می کند و بزودی خبر خوشی در این باره برایتان بارگزاری میکنیم.

تیم آپاو مشکل هارد شما را بررسی میکند و در جمع مشاورین و متخصصی مطرح میکند و به سرعت راه حل این مشکل را می یابد و پس از اعلام رضایت شما وارد مرحله                 تعمیر و ریکاوری هارد Samsung  شما می شود و مشکل را در اسرع وقت حل می کند .

همچنین این مجموعه با در دست داشتن بانک انواع هارد و بانک انواع برد هارد ، می تواند انواع هارد شما را جراحی کند و خبر خوش آن است که معمولا 95% هارد های جراحی در این مرکز با موفقیت رفع و رجوع می شود و این آمار ، آمار خیره کننده ای برای دیگران است و این بخاطر تلاش بی وقفه اعضای آپاو است و این دلایل است که مجموعه آپاو را از بقیه متمایز می کند.

مشکلات هارد دیسک