بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد HITACHI

بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد HITACHI

یکی دیگر از برند های موفق در زمینه ی هارد ، هارد هیتاچی می باشد . این هارد نسبتا هارد خوبی است اما نه به خوبی هارد وسترن و سیگیت . در ادامه ی مطالب                   بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد HITACHI بیشتر به ان اشاره می کنیم .

یکی از بزرگترین ایرادات این نوع هارد ، خرابی بدسکتوری این نوع هارد می باشد . موارد استفاده این نوع هارد بیشتر در لپتاپ می باشد و این هارد ها به صورت اینترنال در بازار موجود می باشد ولی فروش چندانی ندارند و نسبت به هارد های وسترن و سیگیت و… از کیفیت کمتری برخوردار است . اخیرا این هارد در بازار کمتر یافت می شود و هارد های 3.5 اینچی انان نسبت به هارد 2.5 اینچی اش بسیار سخت تر پیدا می شود و در صورت نیاز به هارد مشابه 3.5 اینچی hitachi ، بهتر است بگوییم که به یک مشکل بزرگ برخورد کرده اید .و این مشکلی است که راه حل دارد ولی راه حل ان بسیار سخت است .

تعمیر و ریکاوری هارد هیتاچی

از ایرادات یبزرگ دیگری که این نوع هارد دارد ، مشکل فیزیکالی و فریموری می باشد . البته مشکل فیزیکالی مشکلی است که مربوط به تمامی هارد ها و طرز مراقبت کاربران از هارد می باشد ، حداکثر 90% مشکل فیزیکالی مربوط به این قضیه می شود و این قضیه یک امر مهم در بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد HITACHI محسوب میشود پس بهتر است در نگه داری هارد خود کوشا باشید . و اما در مورد مشکل فریموری این نوع هارد میتوان گفت که رفع این مشکل تخصص تیم اپاو است و با ابزار ها و نیرو های انسانی فوق العاده ای که در اختیار دارد می تواند هر مانعی که بر سر راهش است را نابود کند و تمامی مشکلات انواع هارد ها به خصوص بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد HITACHI را حل کند .

در صورت بروز هرگونه صدای ناهنجاری از سوی هاردتان ، هارد شما به احتمال 98% دچار خرابی فیزیکالی شده است و باید تعمیر و جراحی شود و لازم به ذکر است که مجموعه اپاو با امکاناتی که در اختیار دارد ، می تواند مشکل هارد شما را حل کند و رضایت شما را جلب کند .

یک سری از هارد های هیتاچی دچار مشکل پسوورد شده و فریمور هارد را قفل کرده و کاربر بدون دانستن قضیه ، اعلام میکند که پسوورد را فراموش کرده است ، در اینجا بهتر است بگوییم که نگران نباشید ، تیم اپاو برای خدمت رسانی به شما کاربران عزیز اماده است و در حضور کاربران مشکل پسوورد را حل میکند و از بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد HITACHI شما سربلند بیرون می اید .

هدف اپاو جلب رضایت شماست …

ریکاوری هارد هیتاچی

مشکلات هارد دیسک