تعمیر و ریکاوری هارد سیلیکن پاور silicon power

ریکاوری هارد سیلیکن پاور

مطالبی راجع به تعمیر و ریکاوری هارد سیلیکن پاور silicon power

کمپانی سیلیکون پاور یکی از بزرگترین طراحان و سازندگان فلش و مموری و هارد اکسترنال در  دنیا است.این نوع هاردها دارای باکسی ضد ضربه ، مقاوم در برابر اسپری شدن اب ، شوک ، لغزش ، خط و خش و گرد و غبار است.بنابراین از تمام داده های شما در برابر فعالیت های روزانه شما حفاظت میکند.این هارد دیسک ها تست سقوط ازاد ارتش ایالت متحده ی امریکا را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و از سوی سازمان های مختلف به عنوان محصولی مقاوم در برابر اب شناخته می شوند.

طراحی بسیار زیبای این نوع باکس ها نیز انان را به یک بزار ذخیره سازی مدرن و شیک مبدل ساخته است . این نوع هارد ها نیز مانند بقیه ی هارد های اکسترنال دیگر از رابط پر سرعت  USB3 استفاده شده است که قابلیت انتقال واقعا سریع داده هارا برای شما فراهم می سازدو به میزان زیادی ، سبب صرفه جویی در وقت شما کاربران گرامی می شود.

این نوع هارد ها به هارد های ADATA ،  Buffalo و… شباهت های زیادی دارند.از بارزترین شباهت های انان میتوان گفت که این برند هم مانند بقیه ی برند های ذکر شده ، برند ساخت باکس هارد های فوق العاده ای می باشد و درون انها هارد های اینترنال شرکت های دیگر مانند Toshiba  ، samsung و… استفاده می شود که هر کدام از انها روش تعمیر و ریکاوری اطلاعات خاصی را با تجهیزات مخصوص به خودشان دنبال می کنند.

ریکاوری هارد silicon power
یک نمونه ازاین هارد ها را می توان هارد های سری ارمور که ظاهری زیبا و جذابی دارند نام برد. به دلیل زیبا بودن و همچنین فراهم بودن شرایط حمل و نقل برای این دسته از هارد ها ، بیشتر مد نظر مصرف کنندگان قرار میگیرد.

این نوع هارد های اکسترنال سیلیکن پاور Silicon Power برای روشن شدن و اتصال به سیستم نیازی به اداپتور ندارند و تنها با کابلی به سیستم متصل می شوند و به سرعت اطلاعات شما را نمایش می دهند.

موضوع دیگری که در اینجا مهم و مد نظر می باشد این است که مقاومت این باکس هارد فقط مختص به باکس هارد می باشد و در صورت قرار گرفتن هارد های اینترنال در این باکس ها ، کاملا در مقابل ضربه اسیب می بینند و با کوچکترین برخورد با اشیاء و افتادن ، اطلاعات شما کاملا از بین می رود.

فریب تبلیغات این شرکت هارا نخورید و نگذارید به هاردتان اسیب وارد شود ، چون با ضربه خوردن هارد شما دچار اسیب فیزیکی می شود و شما باید با اطلاعات خود خداحافظی کنید.

این مطالبی را که نویسنده مجموعه اپاو در اختیار شما قرار می دهد، حاصل یک عمر کار و تلاش و تجربه می باشد که به راحتی در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید با مراجعه به انها اطلاعات خود را افزایش دهید تا در مواقعی که هارد شما به مشکل بر می خورد ، بدانید که چه کاری انجام دهید بهتراست ، و اگر نتوانستید مشکل را حل کنید با مشاورین ما تماس بگیرید و از انان کمک بگیرید و در صورت صلاح دید مشاورین ، هارد خود را به هر طریق ممکن به دست تیم اپاو برسانید تا این تیم مشکل شما را حل کند و اطلاعاتتان را به شما باز گردانند.

مشکلات هارد دیسک