تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند transcend

بازیابی اطلاعات هارد ترنسند

مطالبی در مورد تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند transcend

این نوع هارد دیسک ها مانند هارد دیسک های ADATA  و Buffalo می باشند. یعنی این برند هم مانند برند ها ی ذکر شده ، مختص به تولید باکس هارد می باشد و درون انها از هاردهای Toshiba  و Samsung و… استفاده می شود. یکی از نمونه های این باکس هارد StoreJet25H3 می باشد که باکس هارد زیبا جذابی است .از این نوع هارد برای بکاپ گیری ، ذخیره سازی  و انتقال فایل های حجیم می توان استفاده کرد.

این نوع باکس هارد ها به دلیل ظاهر زیبا و تبلیغ های فراوان این شرکت دارای مشتریان فراوانی است و در بازار به صورت مکرر یافت می شود.

در این هارد ها از پورت USB3 در نسخه ی جدید و USB2  در نسخه های قدیمی به کار برده شده است.سرعت نسخه ی جدید این دستگاه سه برابر نسخه ی قدیمی می باشد و به لطف پهنای زیاد باند این رابط ، انتقال فایل در نسخه ی جدید سریعتر و راحت تر انجام می شود.

این نوع هارد ها به دلیل اکسترنال بودنشان ، نیازی به اداپتور مجزا ندارند . برق این دستگاه مستقیما به وسیله ی پورت USB3 تامین می شود و به محض اتصال به کامپیوتر قابل استفاده می شود.

برای هارد دیسک یک حالت ذخیره نیرو طراحی شده است که پس از گذشت 10  دقیقه از بیکار ماندن هارد دیسک فعال می شود و هارد را به حالت Sleep می برد تا در برق مصرفی صرفه جویی شود و عمر دستگاه زیاد تر شود.

این نوع هارد دیسک ها به گفته ی کارخانه ی ان ضد ضربه می باشند ولی این قضیه فقط در مورد باکس هارد صدق می کند و در صورت قرار گرفتن هارد های اینترنال درون باکس ، کاملا ضربه بر روی هارد درون باکس اثر می گزارد و باعث رسیدن صدمه ی فیزیکی به به هارد و از بین رفتن اطلاعات ان می باشد.

این یک هشدار برای تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند Transcend می باشد و بهتر است شما به انها توجه کنید .

transcend ریکاوری هارد
هشدار

فریب تبلیغات این نوع شرکت ها را نخورید و نگذارید به هاردتان ضربه وارد شود چون ممکن است هارد اسیب فیزیکی ببیند که ممکن است این اسیب ها غیر قابل جبران باشد.

دیگر جای ترس و نگرانی برای از دست دادن اطلاعاتتان نمی باشد

در این مجموعه تمامی هارد های اینترنال و اکسترنال شما ریکاوری و بازیابی اطلاعات می شود و در صورت نیاز ، هارد شما در این مجموعه توسط پیشرفته ترین تجهیزات و در اتاقی مخصوص و عاری از هرگونه گرد و خاک جراحی می شود.تیم اپاو متشکل از افرادی خبره در تمامی زمینه های کامپیوتری به خصوص هارد می باشند و این تیم اطلاعات خود را با گذشت زمان و جمع اوری تجارب گوناگون بدست اورده است و انان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا شما عزیزان دیگر نگرانی راجع به از دست دادن اطلاعات مهم خود نداشته باشید و روز های خود را در ارامش سپری کنید.

شما میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل از ناحیه ی هارد خود ، با مشاورین ما تماس برقرار کنید و از انان کمک بگیرید  و در صورت لزوم هارد خود را به مجموعه ی ما ارسال کنید تا از خدماتی که این مجموعه در اختیار شما قرار داده است بهره مند شوید.

مجموعه آپاو در تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند transcend به شما کمک می کند .

مشکلات هارد دیسک