تعمیر هارد بوفالو buffalo

تعمیر هارد بوفالو

مطالبی در مورد تعمیر هارد بوفالو BUFFALO برای افزایش اطلاعات شما عزیزان

هارد دیسک های اکسترنال بوفالو که پس از هارد دیسک های WD ، Seagate ، ADATA پرفروش ترین هارد اکسترنال به حساب می ایدو در بازار به راحتی یافت می شود.این نوع هارد ها با گارانتی های مختلف در ایران وجود دارد و در بازار به فروش می رسد.

نکته ی جالب در مورد این نوع هارد ها این است که هارد های بوفالو شباهت خاصی به هارد های  ADATA دارد. یعنی اینکه این برند ، برند ساخت هارد دیسک نیست ، بلکه سازنده ی باکس های فوق العاده با ظرافت و زیبایی بسیار می باشد و کارخانه ی بوفالو در باکس های خود مانند کارخانه ی ADATA از هارد های دیگر شرکت ها مثل  TOSHIBA ، WD  ، Seagate  و… استفاده می کنند.هارد ها یا بهتر است در مورد تعمیر هارد بوفالو بگوییم باکس های بوفالو بسیار محکم و بادوام هستند ولی این مختص به باکس هارد می باشد ، یعنی باکس خالی این شرکت بسیار بادوام است ولی وقتی هارد درون ان قرار می گیرد در اثر کوچکترین ضربه ، دچار صدمه و اسیب می شود که این صدمه نابودی اطلاعات شمارا به همراه دارد.

هارد اکسترنال بوفالو

این باکس هارد ها به دلیل زیبایی و ظرافتی که دارند ، بسیار مورد توجه User ها قرار می گیرند و کسانی که اطلاعاتی راجع به این نوع هارد ها ندارند ، به خاطر تبلیغات این شرکت و ضد ضربگی و ضد ابی ظاهری این هارد به طور فراوان از این هارد استفاده می کنند.

در بیشتر این باکس ها هارد های توشیبا و سیگیت قرار دارد که این نوع هارد ها هم مشکلات خودشان را دارند که در مطالب پیشین به طور مفصل راجب این مشکلات و چگونگی رفع انها صحبت شد.

اما این نوع باکس هارد ها دارای مشکلاتی هستند .از قبیل مشکلاتی که در هنگام استفاده از این هارد با ان سر و کار دارید و مواجه هستید می توان عدم شناسایی این نوع هارد توسط دستگاه ، کم شدن سرعت استفاده ازین هارد یعنی کند شدن سرعت بارگزاری و یا کپی مطالب ، عدم نمایش صحیح ظرفیت این نوع هارد و مشکلات بدسکتوری که تقریبا شامل همه ی هارد ها می شود را نام برد.

تعمیر هارد بوفالو

تعمیر هارد اکسترنال بوفالو

پیشنهاد :

فریب این نوع کارخانه ها و تبلیغات انان را نخورید و هرگز نگذارید به هارد شما ضربه وارد شود ، در صورت وارد شدن ضربه و یا بروز هرگونه مشکل نرم افزاری ، بهتر است به مجموعه ی اپاو اطمینان کنید و هارد و اطلاعات خود را به ما بسپارید تا در کمترین وقت و با کمترین هزینه به بهترین شکل هارد شما را بازیابی و ریکاوری کنیم و شما را در صورت امکان به همه ی اطلاعاتتان و یا حتی بخشی از ان برسانیم.

مشکلات هارد دیسک