رنگ بندی هارد وسترن WD

رنگ بندی هارد وسترن WD

رنگ هارد وسترن

رنگ بندی هارد وسترن WD

برای اینکه اطلاع پیدا کنید که چه رنگی از هارد متناسب با هارد شماست باید به دو مطلب پاسخ دهید :

  • هارد در چه زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرد ؟
  • حجم مورد نیاز برای کار با هارد چه مقدار باشد ؟

با دانستن این سوال و خواندن مطالب پایین در مورد رنگ بندی هارد وسترن WD براحتی میتوانید هارد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

وسترن سبز

رنگ سبز هارد وسترن دیجیتال

در صورتی که محصولات تنوع زیادی داشته باشد و با رنگبندی بخواهند آن محصول را علامت گذاری کنند ، رنگ سبز را به آن اختصاص می دهیم مانند رنگ بندی هارد وسترن WD دیجیتال ، رنگ سبز نماد کم مصرف بودن ، بی سر و صدا بودن و بهینه بودن می باشد . هارد های وسترن دیجیتال سبز رنگ ، کاربردشان در ذخیره سازی اطلاعات در حجم بالا می باشد . معمولا برای ذخیره کردن فیلم ، سریال ، آهنگ و اسناد مختلف از این هارد استفاده می شود . این نوع هارد مصرف کمی دارد یعنی در حالتی که از هارد استفاده نمی شود سرعت چرخش آن کمتر می شود و در مواقعی که از آن استفاده می شود سرعتش زیاد می شود . از این نوع هارد بیشتر به عنوان هارد زاپاس یا دوم در کنار هارد اصلی استفاده می شود. توجه به رنگ بندی هارد وسترن WD  به خرید هارد شنا خیلی کمک می کند .

وسترن ابی

رنگ آبی هارد وسترن دیجیتال

هارد هایی که در رنگ آبی تولید می شود ، همان هاردهای اصلی وسترن دیجیتال هستند . منظور از این قضیه این است که هاردهایی که شرکت وسترن با رنگ آبی تولید می کرد ، قدمت بیشتری نسبت به بقیه هاردها با رنگ مختلف دارند . این نوع هارد ها در مصارف خانگی بکار می رود . قیمت معقول و کارایی مناسب و سرعت خوب از ویژگی های این هارد می باشد. سر و صدا و مصرف بیشتری نسبت به رنگ سبز دارد ولی عملکرد مناسبی را داراست و می شود به عنوان هارد اولیه و اصلی استفاده کرد . در ادامه بیشتر به رنگ بندی هارد وسترن WD توجه کنید.این نوع هارد ها بیشتر در لپتاپ و X-BOX مورد استفاده قرار میگیرد.

وسترن مشکی

رنگ مشکی هارد وسترن

در رنگ بندی هارد وسترن WD معمولا محصولات لوکس و پیشرفته با رنگ مشکی علامت گزاری می شود.رنگ مشکی نماد شیک بودن ، لاکچری بودن و کلاس کاری بالا می باشد.به گفته ی شرکت وسترن ، این نوع هارد ها ، مناسب برای انواع بازی ها می باشد.هارد های مشکی با هارد های دسته بالای ابی کارایی یکسانی دارند ولی قابلیت اطمینان بیشتر ، لرزش کمتر و الگوریتم دسترسی به اطلاعات بهینه شده را می توان از مزایای هارد مشکی نسبت به هارد ابی دانست.همچنین در هارد های مشکی از دو پردازنده استفاده شده است و این خود هارد مشکی را از هارد ابی از نظر متخصصین اپاو متمایز می کند . رنگ بندی هارد وسترن WD خرید هارد  برای کاربران عزیز را بسیار راحت و اسوده کرده است.

وسترن قرمز

رنگ قرمز هارد وسترن

هارد قرمز وسترن برای استفاده در شبکه طراحی شده است.این نوع هارد استقامت بالایی دارد و می تواند زمان طولانی را روشن سپری کند و هیچ عیب و ایرادی پیدا نکند.این رنگ در سال 2012 به خانواده رنگی وسترن پیوست.از هارد وسترن قرمز در دستگاه NAS استفاده می شود.این دستگاه مانند محفظه ای میماند که چند هارد درونش قرار می گیرد و در شبکه ظاهر می شود ، به گونه ای که تمامی کامپیوتر های موجود می توانند از ان حافظه استفاده کنند.به عبارتی دیگر NAS هارد هارا RAID میکند و به صورت شبکه در اختیار کارمندان قرار می دهد.اگر شما کاربران گوشه چشمی به انواع رنگ بندی هارد وسترن WD داشته باشید ، کارتان به راحتی و درستی انجام می شود.

رنگ قرمز دارای دو نوع می باشد :

1 :WD Red Pro  این نوع هارد سرعت چرخش زیادی (7200 دور ) در دقیقه دارد و حافظه ی CACHE بیشتری دارد ، یعنی تا 128 مگابایت هم ساپورت می کند.

2 : WD Red : این نوع هارد سرعت کمتری (5400 دور ) در دقیقه دارد و سرعت چرخشش به صورت داینامیک بر حسب کار شما کم و زیاد می شود .بهتر است اطلاعات راجع به انواع رنگ بندی هارد وسترن WD را به خاطر بسپارید.

وسترن بنفش

هارد وسترن دیجیتال بنفش

در رنگ بندی هارد وسترن WD داریم که :

این نوع هارد معمولا در سیستم های حفاظتی مثل دوربین مداربسته با انواع دستگاه dvr  و nvr استفاده می شود . این نوع دوربین ها برای ذخیره سازی اطلاعاتی که در دوره ای ضبط می کنند ، نیاز به هارد دارند . هاردهای مورد استفاده در دوربین ها ، از نوع بنفش هستند ، این نوع هارد ها 2نوع دارند : 1- wd purple   که برای دوربین معمولی استفاده می شود و 32 عدد دوربین را ساپورت می کند  2- wd purple nv  که در سیستم های مدار بسته تحت شبکه استفاده می شود و 64 عدد دوربین را ساپورت می کند و دارای کش 64 مگابایتی می باشد. در مطلب انواع رنگ بندی هارد وسترن wd  که توسط تیم آپاو ذکر شده و توسط نویسنده آپاو نوشته شده است مطالب جالبی وجود دارد که برای شما کاربران بسیار مفید است .

وسترن طلایی

رنگ طلایی هارد وسترن

این نوع هارد برای استفاده در دیتا سنتر طراحی شده است . این نوع هارد ها که برای دیتا سنتر طراحی شده اند ، باید سرعت بالا در کنار قابلیت اطمینان و امنیت بالا با وجود تحمل گرمای زیادتر نسبت به بقیه هارد ها و لرزش کمتر داشته باشند و همچنین دقت بسیار بالایی داشته باشند که همه این ویژگی ها در هاردهای طلایی وسترن پدیدار شده است . شما کاربران عزیز دیدید که مطالب انواع رنگ بندی هارد وسترن WD چقدر مفید و جالب واقع شده است ، امیدواریم که در راه اندازی کار شما نقش بسزایی داشته باشیم.

مجموعه اپاو با داشتن علم تعمیر و بازیابی اطلاعات می تواند تمامی هاردها را ، با انواع مختلف رنگی تعمیر و ریکاوری کند .

نوع هارد برای این مجموعه مهم نیست ، تیم آپاو یاد گرفته است برای هر کاری یا راهی پیدا کند و یا راهی بسازد و تاکنون ما شاهد پیدایش راه های گوناگونی از این تیم بوده ایم و خدا را برای موفقیت هایی که نصیب ما کرده است شاکریم.

مشکلات هارد دیسک