ریکاوری هارد فرمت شده

ریکاوری هارد فرمت شده

ریکاوری هارد فرمت شده | هارد قطعه ای از کامپیوتر می باشد که تمامی اطلاعات شخصی و سیستم عامل بر روی ان قرار دارد .اطلاعاتی از قبیل عکس ها ، فیلم ها ، صداها ، پارتیشن ها ، ویندوز و… در حافظه  هارد روی کامپیوتر شما ذخیره می شود ، حال اگر هارد شما دچار نقص یا مشکل گردد  و یا اینکه سرعت ان کند شود و یا اینکه مطالب را کپی و بارگزاری نکند چه باید کرد؟؟؟

به همین منظور نرم افزار های در مورد ریکاوری هارد فرمت شده زیادی در بازار موجود است که میتواند اطلاعات شما را باز گرداند .این نرم افزار ها دارای دستور العمل می باشند و شما باید طبق ان ها پیش بروید و یا اینکه هارد خود را به دست متخصص بسپارید تا ان متخصص هارد شما را درست و تمامی اطلاعات شما را در صورت امکان ریکاوری کند.

تقریبا 50% هارد ها مشکل نرم افزاری دارند و بقیه ی انها دارای مشکل سخت افزاری ویا فیزیکی می باشند که این مشکل در صورت ضربه خوردن به هارد و قرار نگرفتن هارد شما در شرایط مناسب بوجود می اید. مشکل فیزیکی برای  هارد ، بسیار مشکل جدی است و درصد کمی احتمال بازگشت اطلاعات وجود دارد.مجموعه ی اپاو از شما خواستار است که در صورت بروز هرگونه مشکل در هارد شما ، بدون دستکاری ورساندن اسیب بیشتر به ان و اطلاعات درونش ، ان را به اعضای تیم اپاو بسپارید تا این اعضای ماهر و متخصص ، هارد شما را به بهترین شکل تعمیر و همه و یا بخشی از اطلاعاتتان را در کمترین وقت و با کمترین هزینه برای شما کاربران گرامی ریکاوری کند.

ریکاوری فایل های فرمت شده

ریکاوری هارد فرمت شده

توجه : درمورد ریکاوری هارد فرمت شده باید گفت که در صورت پاک شدن تمامی اطلاعات هارد و یا پارتیشن های هارد خود ، نگران نباشید ،تمامی اطلاعاتتان مانند روز اول ریکاوری می شود البته به شرط اینکه دیتا و اطلاعات جدید وارد هارد شما نشود ، هارد دستکاری نشود ، به هارد ضربه وارد نشود ، فایل های هارد دیسک جابه جا نشود و اینکه بازیابی توسط خودتان و یا دوستانتان صورت نگیرد.

اگر هارد شما دارای مشکل فیزیکی باشد ، همانطور که در اول توضیحات گفته شد ، ابتدا باید هارد تعمیر گردد ، سپس اطلاعات ریکاوری شود.

اگر پارتیشن هارد شما باز نمی شود ویا فرمت می خواهد ، در صورت مهم بودن اطلاعات هارد شما ،پارتیشن هارا فرمت نکنید وهارد خود را به دست افراد متخصص بسپارید.

یکی از بزرگترین اشتباهات در هارد دچار مشکل شده این است که پارتیشن های ناپدید شده فرمت گردد ، یا اینکه توسط نرم افزار ها بازیابی شود و یا اینکه مجددا پارتیشن بندی کنید و ان را داخل هارد بریزید.

در بعضی اوقات پارتیشن ها ناپدید می شود و جای ان فضای خالی دیده می شود  ، ازین گونه اتفاقات برای هارد زیاد می افتد ، بهتر است شما به جای دستکاری و یا فرمت کردن پارتیشن ها و یا هرکار دیگری که در واقع به هارد و اطلاعات درون ان ضربه می زند ، هارد خود را به سرعت به مجموعه ی اپاو برسانید تا متخصصین ما به بهترین شکل و به نحو احسنت اطلاعات شما را بازیابی کنند و در کمترین وقت انان را در اختیار شما قرار دهند.

دستکاری و کنجکاوی افراد غیر متخصص و بی اطلاع نسبت به هارد ، سبب این قضیه می شود که درصد موفقیت مجموعه ی اپاو برای ریکاوری اطلاعات شما از صد درصد به صفر درصد کاهش پیدا کند و اطلاعات شما به هیچ وجه بازیابی نشود و یا در صورت بازیابی هزینه ی دو یا سه برابری را به همراه داشته باشد  ویا اینکه حتی اگر هم ان افراد موفق به بازیابی اطلاعات شما شوند ، مشخص نمیشود اطلاعات شما به دست چه کسانی می رسد و ممکن است از ان ها سوء استفاده شود.

مجموعه ی اپاو از شما خواهشمند و خواستار است که هارد و اطلاعات خود را به دست افراد مجرب و متخصصی که در این مجموعه مشغول کار و فعالیت هستند و امین شما مردم  می باشند بسپارید تا خیال خودتان نسبت به بازگشت اطلاعاتتان ، همچنین امنیت ان و هزینه ی پرداختی بابت بازیابی اطلاعاتتان راحت شود.

هارد و اطلاعات درون ان را ارزشمند بدانید و هارد خود را به دست هر افرادی که قابلیت و توانایی ریکاوری اطلاعات را ندارند نسپارید .

برای اطلاعات خود ارزش قائل شوید و هاردتان ، که دارای اطلاعاتی درباره ی شماست را برای ازمایش به دست افراد بی لیاقت و غیر متخصص واگذار نکنید.

ریکاوری فایل های دلیت شده

ابتدا بهتر است با معنی ریکاوری هارد اشنا شوید

به تکنیک برگرداندن اطلاعات از دست رفته و یا ناپدید شده بر روی هارد شما را ریکاوری هارد گویند ، که این ریکاوری هارد دارای روش ها و فنون مختلف می باشد و توسط ابزاری که تهیه ی انان زمان و هزینه ی زیادی را در بر داشته صورت میگیرد.

  چند نکته ی کلیدی و مهم درباره ی ریکاوری هارد

# فایل ها ممکن است بر اثر اشتباه کاربر و یا خود به خود از دسترس خارج شوند.

# هر وقت اطلاعات شما پاک شد از افراد متخصص کمک بگیرید.

# در صورت سپردن هارد خود به مراکز بازیابی اطلاعات ، از تجهیزات انان مطلع شوید.

# گاهی ممکن است اسامی تمام فایل ها به صورت کد در بیاید و تغییر کند ویا اینکه همه ی فایل ها به یک فایل تبدیل شوند ، این مشکل بدسکتوری می باشد و حل کردن ان برای مجموعه ی اپاو دقایقی به طول می انجامد.

# در صورت بروز مشکل در هارد خود ، از دستکاری ان بپرهیزید ، زیرا ممکن است به اطلاعات خود خدشه وارد کنید.

# هیچ وقت اقدام به باز کردن هارد خود نکنید ، مجموعه ی اپاو هارد شما را در اتاقی به نام Clean Room جراحی میکند که این اتاق یک محفظه ی استریل است و به اطلاعات شما اسیبی نمیرساند.

# عیب یابی هارد بسیار مهم است و اگر تکنسین اشتباه عیب هارد را تشخیص بدهد ، صدمات جبران ناپذیری به هارد شما وارد میشود.

# اکثر مردم فکر میکنند که فقط برد هارد در معرض خرابی و سوختگی قرار میگیرد و تنها در صورت خرابی  برد ، هارد باید جراحی شود ، اما اینگونه نیست ، هارد دارای قطعاتی دیگر از جمله : موتور VCM ، سیم پیچ HSA ، کابل های FPC و… می باشد که با نوسان برق دچار سوختگی و اسیب می شوند که نیاز به  جراحی و تعمیر دارد.

# پارتیشن بندی کردن هارد با نرم افزار های گوناگون اشتباه است ، بهتر است هارد را فقط با خود ویندوز پارتیشن بندی کنید.

# در ریکاوری اطلاعات نگه داری رمز هارد های اکسترنال به خصوص WD بسیار مهم می باشد ، زیرا با از دست دادن رمز ، اطلاعات خود را از دست داده اید.

نکات بالا قسمتی از نکته های ریکاوری هارد می باشد که حاصل تجارب چند ساله ی متخصصان تیم اپاو است و این مجموعه تمامی اطلاعات خود را به راحتی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا شما کاربران گرامی از انان نهایت استفاده را به عمل اورید و از حسن نیت این مجموعه مطلع شوید.

مشکلات هارد دیسک