تعمیر و ریکاوری هارد مکستور

تعمیر و ریکاوری هارد مکستور

مطالبی برای اشنایی بیشتر با تعمیر و ریکاوری هارد مکستور

این نوع هارد در بین مردم دنیا ، نامی اشنا در تکنولوژی هارد و ذخیره سازی اطلاعات می باشد. ولی این نوع هارد امروزه دیگر تولید نمیشود ، در واقع این برند را شرکت سیگیت خریداری کرده است ولی هم اکنون نیز خیلی از هارد های مکستور در سیستم ها و کامپیوتر های جهان در حال استفاده می باشد.

تعمیر هارددیسک مکستور

یک سری از مشکلات در تعمیر و ریکاوری هارد مکستور

یکی از بزرگترین مشکلات این نوع هارد ، شناسایی و دیتکت نشدن ان در سیستم می باشد . رایج ترین مشکلات این نوع هارد همین می باشد که تقریبا 70 درصد هارد های ارسالی به مجموعه اپاو این مشکل را دارند.در گذشته راه حلی برای این مشکل بوجود نیامده بود اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و تلاش تیم اپاو راه حل های مختلفی برای این مشکل بوجود امده است و خبر خوش اپاو برای کاربران عزیز این می باشد که دیگر مشکلی در تعمیر و ریکاوری هارد مکستور وجود ندارد و این مجموعه می تواند تمامی مشکلات هارد شما را حل کند.

در ادامه ی مطالب تعمیر و ریکاوری هارد مکستور به حل مشکل این نوع هارد می پردازیم .

تعمیر و ریکاوری هارد مکستور

تعمیر و ریکاوری هارد مکستور

شناسایی کامل هارد در Device Manager ، نشان دادن اطلاعات مربوط به هر پارتیشن در Disk Management و اجرا شدن صحیح فریمور و سیستم عامل هارد مکستور از مراحلی است که باید طی شود تا هارد شما اطلاعات پارتیشن ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد . این سه مرحله از مهم ترین فعالیت ها برای نشان دادن اطلاعات در تعمیر و ریکاوری هارد مکستور می باشد .

در صورت طی نکردن هرکدام از این مراحل ، در تعمیر و ریکاوری هارد مکستور اطلاعات نمایش داده نمی شود و شما با هاردتان به مشکل بر میخورید .

صدای هارد

صداهای ناهنجار هارد دیسک مکستور

صدای ناهنجار هارد دیسک مکستور یکی دیگر از مشکلات این نوع هارد می باشد که بر اثر ضربه خوردن به هارد بوجود می اید . این نوع مشکل که به مشکل فیزیکالی معروف است از نظر تیم اپاو مشکل بزرگی به حساب می اید و ممکن است در تعمیر و ریکاوری هارد مکستور مشکل ایجاد کند .

سوختن برد هارد مکستور

این هم یکی دیگر از مشکلات در تعمیر و ریکاوری هارد مکستور میباشد .این مشکل در اثر ضربه خوردن ، نوسان برق و … بوجود می اید . این مجموعه به راحتی تمامی مشکلات هارد مکستور را حل می کند و به شما قول میدهد که از ریکاوری هارد مکستور شما سربلند بیرون می اید.
برد مکستور

این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه هایی است که تجربه ی زیادی در این زمینه دارند و می تواند مشکلات نه تنها هارد مکستور ، بلکه انواع هارد ها را حل کند و در صورت نیاز به جراحی ، در کلین رومی که ساخته ی دستان تیم اپاو می باشد و با نمونه های خارجی برابری میکند ، هارد شما جراحی می شود و پس از تعمیر و ریکاوری هارد مکستور شما توسط این مجموعه لبخند رضایت بر لبان شما شکوفا می شود.

هدف مجموعه اپاو رضایت شما کاربران گرامی می باشد …