هارد دیسک تقلبی

هارد دیسک تقلبی

هارد دیسک تقلبی

اخیرا در بسیاری از نقاط کشور دیده شده است که هارد دیسک تقلبی یا پولد بدون گارانتی یا بعضا با گارانتی های معتبر که تقلبی هستنددر بازار به فروش می رسند.

هارد دیسک تقلبی به دلیل اینکه اجناس دست دوم یا مرجوعی می باشند غیر قابل استفاده اند و استفاده از انان بسیار خطرناک است و همچنین ظاهر انها بسیار مناسب است.

اگرچه طبق ادعای این فروشندگان ،این کالا ها از نظر کیفیت و قابلیت چیزی از نمونه های اصلی کم ندارند ، اما هارد دیسک های تقلبی یا اجناس مرجوعی می باشند یا اینکه اجناس تقلبی سر هم شده می باشند که کارخانه ی مادر پس از درست کردن و تعمیر انان به عنوان جنس اصل با قیمت کم در بازار به فروش می رسانند.

هارد دیسک تقلبی

کشورهای در حال توسعه مکان مناسبی برای فروش این نوع هارد ها هستند.اخیرا در ایران هارد های تقلبی به فروش میرسند.توصیه ی اپاو به شما این است که قبل از خرید هارد از اصالت ان اطمینان پیدا کنید.

هارد دیسک تقلبی

هارد دیسک تقلبی

هارد ها محل ذخیره سازی اطلاعات شما هستند و بسیار اهمیت دارد که شما کاربران چه نوع هارد هایی را خریداری میکنید.ممکن است هارد دیسک های  تقلبی پس از ذخیره سازی اطلاعات شما ، کاملا به صورت خود به خود فرمت شوند و در بازیابی اطلاعاتتان به مشکلات بزرگی بر بخورید و ممکن است اطلاعات شما به هیچ وجه ریکاوری نشوند.

هارد دیسک تقلبی ظاهر کاملا مناسبی دارند و ممکن است به راحتی فریب فروشنده های هارد دیسک تقلبی را بخورید ، بهتر است در هنگام خرید خود دقت کنید و از افراد متخصص در این زمینه  کمک بگیرید.

خوشبختانه شرکت های بزرگی مانند وسترن ، سیگیت که صاحبان تکنولوژی تولید هارد دیسک هستند ، امکاناتی را فراهم نموده اند که کاربران می توانند از طریق وب سایت رسمی کمپانی و درج سریال هارد خریداری شده از اصالت ان مطمئن شوند و این قضیه در خرید این نوع هارد ها به شما کمک می کند.

مشکلات هارد دیسک