عدم شناسایی انواع هارد اکسترنال

عدم شناسایی انواع هارد اکسترنال

یکی از بزرگترین دلایل عدم شناسایی انواع هارد اکسترنال می توان به نیم سوز شدن برد هارد اشاره کرد . وقتی هارد توسط عوامل مختلف از جمله : نوسان برق ، خیس شدن ، ضربه خوردن و … نیم سوز می شود ، هارد شما روشن می شود اما در سیستم شناسایی نمیشود و شما فکر میکنید که مشکل نرم افزاری دارد و با دستکاری هارد خود را خراب تر می کند . بهتر است در صورت بروز هرگونه مشکلی از سوی هارد خود ، با مشاورین اپاو تماس برقرار کنید و از راهنمایی های انان نهایت استفاده را ببرید .

از دیگر دلایل عدم شناسایی انواع هارد اکسترنال  میتوان به خرابی رابط و یا خرابی برد رابط ان اشاره کرد . در بعضی از مواقع توسط عوامل مختلف برد هارد شما میسوزد و یا نیم سوز می شود ، در این صورت هم نیز هارد شما روشن می شود ، اما هیچگونه اثری از خود بر روی صفحه ی نمایشگر نشان نمی دهد و شما همچنان فکر میکنید که هاردتان دچار مشکل نرم افزاری شده است و با دستکاری کردن ان ، کار را خراب تر می کنید .پس بهتر است به مطالبی که برای شما کاربران عزیز جنبه ی توصیه را دارد توجه کنید و به انان دقت کنید .

در بعضی از موارد نیز برد رابط هارد شما ، از همان اول ، یعنی از زمان ارسال از کارخانه دچار مشکل باشد . در این صورت ممکن است برای شما کاربران سئوالی پیش بیاید که کارخانه هایی به این بزرگی مگر ممکن است همچنین اشتباهاتی از سویش سر بزند ؟؟؟؟ بهتر است بگوئیم بله .البته نه از عمد . بلکه ممکن است از هزار هارد تولید شده یکی از انان اینگونه شوند .

عدم شناسایی انواع هارد اکسترنال

تمامی مراحل ساخت این نوع هارد ها ، زیر نظر متخصصین بوده و در نهایت سرعت انتقال داده ها و سلامت اجزای هارد ، توسط ابر کامپیوتر ها تست شده و پس از تایید سلامت ان ها بسته بندی میشوند ولی ممکن است در زمان بسته بندی و ارسال مورد اصابت ضربه قرار بگیرند و اسیب ببینند ، به همین دلیل از هارد هایی استفاده کنید که دارای گارانتی معتبر باشد .

مشگل فریموری و یا به نوعی دیگر مشکل نرم افزاری ، میتواند در شرایطی سبب عدم شناسایی انواع هارد اکسترنال شود و همین قضیه سبب می شود تا کاربرانی که به این مشکل بر خورده اند ، سریع به سراغ حل مشکل با نرم افزار های معمولی و رایگان میکنند و همین قضیه احتمال ریکاوری اطلاعات انان را کاهش می دهد . پس بهتر است قبل از هرگونه تصمیم گیری ، با مشاورین ما تماس برقرار کنید و مشکل خود را بازگو کنید و از راهنمایی های انان استفاده کنید .

بهتر است شما به اپاو اعتماد کنید تا اپاو جواب اعتماد شما را به بهترین شکل بدهد و مشکل عدم شناسایی انواع هارد اکسترنال شما را به خوبی حل کند که با این کار در واقع مشکل شما را حل کرده است .

هدف اپاو جلب رضایت شماست …