ریکاوری دوربین مداربسته DVR

ریکاوری دوربین DVR

اپاو تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هاردهای DVR دوربین مدار بسته

ریکاوری دوربین مداربسته DVR بسیار مشکل و سخت می باشد و در هنگام بازیابی چند مشکل می باشد که با ان مواجه می شویم.اول اینکه وقتی هارد DVR را به سیستم کامپیوتر وصل می کنیم سیستم این هارد را نمی شناسد و همچنین فرمت فایل در دستگاه DVR متفاوت می باشد و به دلیل امنیت این دستگاه ، در موقع بازیابی هیچ فایلی را پیدا نمی کند ولی با وجود همه ی این مشکلات جای هیچ نگرانی و ترسی در رابطه با از دست دادن اطلاعات مهمی که حالا به صورت فیلم ، صدا و…ذخیره شده است نمی باشد و مجموعه ی اپاو با در دست داشتن ابزار بروز و تخصصی که برای تهیه ی انان زمان و هزینه ی زیادی صرف شده است می تواند به بهترین شکل هارد DVR و دوربین مدار بسته ی شما را بازیابی کند و کمترین هزینه را از شما دریافت کند.زیرا این مجموعه بیشتر به فکر راه اندازی کار کاربران گرامی می باشد.

به هیچ عنوان هارد دستگاه DVR خود را رو و در مقابل سیستم و ویندوز خود قرار ندهید زیرا ممکن است به صورت کاملا اتفاقی اطلاعات شما از بین برود.از امنیت های این دستگاه (DVR) این است که در دستگاه دیگری شناخته نمی شود و انان این امنیت را برای حفظ اطلاعات شما عزیزان قرار داده اند.

فکر خامی است که بتوان دستگاه DVR را با نرم افزار های معمولی و ابتدایی بازیابی کرد مگر اینکه در شرایطی خاص فقط 10 درصد از ان را می توان با این نرم افزار ها بازیابی کرد.در این مجموعه با پیشرفته ترین ابزار ها و تجهیزات تخصصی و کادری مجرب و متخصص که از تمام زیر و بم این هارد ها اطلاعات دارند ، ریکاوری دوربین مداربسته DVR شما انجام می پذیرد

مرکز ریکاوری دوربین dvr

در بازیابی اطلاعات DVR چند مشکل پیش رو می باشد

اطلاعاتی را که دستگاه DVR به صورت فولدر و یا پارتیشن ذخیره می کند ، به هیچ وجه در ویندوز دیگر و در دستگاهی دیگر شناسایی نمی شود و فقط در همان دستگاهی که اطلاعات ریخته شده است ، شناسایی می شود.اگر هم به پارتیشنی برسید ، ان پارتیشن ها کد گزاری شده است تا اگر هارد شما به هر دلیلی از دستگاه جدا شد ، فقط خود شما امکان دسترسی به اطلاعات ان  هارد را داشته باشیدو این امر برای بالا بردن امنیت و حفظ اطلاعاتتان می باشد.و حتی اگر موفق به پیدایش کد ان شدید ، چگونه اطلاعات چند مدت پیش که دستگاه به صورت خودکار ان را حذف کرده است میخواهید به دست بیاورید؟؟؟

بهتر است بدانید فیلم هایی که دوربین ضبط می کند در DVR ذخیره می شود و فرمتی مانند فرمت فیلم های معمولی ندارد و اکثر اوقات این فیلم هارا هم نمی توان در داخل رایانه مشاهده کرد و به همین دلیل بازیابی حساس و دشواری را دارد.مجموعه ی اپاو از شما عزیزان خواستار است که هارد خود را به این مجموعه بسپارید تا به بهترین شکل ان را بازیابی کنند و حتی هارد هایی را هم که همکاران گرامی نتوانسته اند بازیابی کنند را به مجموعه ی اپاو بیاورید تا انان هم تلاش خود را بکنند و حسن نیت خود را به شما ثابت کنند.

در DVR ها اطلاعات در هارد هایی با حجم 1 ترا بایت به بالا و کیفیت متوسط ذخیره می شوند.نکته دیگر در مورد این نوع هارد ها این است که هارد هایی که دچار نقص می شوند را ابتدا باید تعمیر کرد ، سپس ان را بازیابی کرد که مجموعه ی اپاو به راحتی هرچه تمام تر این کار را انجام میدهد.

این هارد ها دارای یک پریود زمانی می باشند که اطلاعات را در خود ذخیره می کنند و پس از ان دوره ، اطلاعات را حذف می کنند و اطلاعات جدید را در دوره ی جدید ذخیره میکنند و ریتم کاری این نوع هارد ها اینگونه می باشد.به عنوان مثال در طی دوماه هر چیزی را که دوربین ضبط میکند و در هارد DVR ذخیره می شود ، پس از اتمام دو ماه تمامی اطلاعات و فیلم ها خود به خود پاک می شود و اطلاعات جدید ذخیره می شود.

مرکز ریکاوری ایران

چند نکته برای جلوگیری از بین رفتن اطلاعات هارد DVR شما عزیزان

#  به هیچ عنوان هارد دیسک دوربین مدار بسته را از سیستم DVR جدا نکنید ، زیرا ممکن است در هنگام اتصال دوباره ، هارد دیسک توسط DVR فرمت شود و این باعث رساندن اسیب به اطلاعات شما می شود.

#  توجه داشته باشید که فیلم ها ی دوربین مداربسته در چه مدتی دوباره نوشته می شوند ، یعنی دوره زمانی ذخیره کردن اطلاعات در دوربین چه محدوده ای دارد.

#  برای سیستم های خود از منبع تغذیه ی مناسب استفاده کنید زیرا ممکن است نوسانات برق باعث ازبین رفتن اطلاعات و حتی هارد دیسک شما شود.

#  واینکه قبل از خرید سیستم ، اطلاعات لازم را در مورد این سیستم کسب کنید.

همانطور که گفته شد به دلیل تفاوت در فرمت هارد های DVR بازیابی انان بسیار دشوار است .مجموعه ی اپاو تمام تلاش خود را برای بازیابی اطلاعاتتان می کند و از شما خواستار است که هارد خود را قبل از ارسال به مراکز دیگر ، ابتدا به این مجموعه بیاورید تا در کمترین وقت وبا کمترین هزینه ان را ریکاوری کنیم و رضایت شما را جلب کنیم.

هشدار

هشدار : هیچ وقت هارد خود را فرمت و یا پارتیشن نکنید و در صورت خرابی ان را به دست افراد غیر متخصص نسپارید زیرا هرگونه دستکاری هارد شما باعث از بین رفتن اطلاعات شما می شود.

یکی از بزرگترین کمپانی ها و شرکت های بزرگ در دنیا در رابطه با ساخت هارد های DVR شرکت WD می باشد که هارد های DVR مناسبی را تولید می کند.

مشکلات هارد دیسک