بازیابی اطلاعات دوربین عکاسی و فیلمبرداری

ریکاوری عکس و فیلم دوربین کانن canon

با توجه به تقاضای زیاد مشتریان نسبت به ریکاوری عکس و فیلم دوربین کانن canon و بالا رفتن درصد از دست رفتن اطلاعات عکس و فیلم در این مدل دوربین ها ، مجموعه آپاو تصمیم بر این گرفت تا تحقیقات خود را بر روی این دوربین ها شروع کند و پس از مدت ها توانست راه حلی برای ریکاوری عکس و فیلم دوربین کانن canon پیدا کند و تحقیقات خود را در این زمینه ادامه می دهد تا بتواند یکی از مراکز ریکاوری این مدل دوربین ها باشد.

مجموعه آپاو سعی بر این دارد که دوربین های کانن canon که در حال حاضر بصورت عادی ریکاوری نمیشوند را با گسترش تحقیقات خود در این زمینه اطلاعات خود را کامل تر کند و اطلاعات از دست رفته شما را بصورت جامع تر ، مطمئن تر و سریع تر ریکاوری کند.

دوربین های کانن که با این دشواری مواجه هستند عبارت اند از :

Canon EOS 5D

Canon EOS 6D

Canon EOS 50D

Canon EOS 70D

Canon EOS 80D

و ….

پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز این است که اگر از دوربین های کانن canon  استفاده میکنید و اطلاعات شما از بین رفته ، این است که روی رم یا مموری خود به هیچ وجه تغییراتی انجام ندهید زیرا هر اقدامی امکان دارد درصد  ریکاوری عکس و فیلم دوربین کانن canon که میتوان بازیابی کرد را کمتر کند و  مستقیم برای مجموعه ما ارسال نمایید تا ما بتوانیم مطمئن تر و بدون درصد خطا روی حافظه دوبین شما کار کنیم

این دوربین ها با فرمت های مختلفی مانند .mov  ، .mp4  و … فیلمبرداری میکنند و از کیفیت بالایی برخوردارند . و با فرمت های .jpg  ، raw  و … عکسبرداری میکنند.

از دست دادن اطلاعات دوربین کانن canon

فرمت شدن مموری در داخل دوربین دیجیتال

فرمت شدن مموری در داخل کامپیوتر یا لپتاپ

عدم شناسایی مموری در دوربین یا لپتاپ

عدم شناسایی بدلیل آب خوردگی

از دست رفتن اطلاعات بدلیل ویروس

ارور فرمت مموری کارت

خطا در خواندن اطلاعات و کپی کردن آن

شکسته شدن مموری

خراب شدن رابط مموری

لازم بذکر است که ریکاوری اطلاعات این دوربین ها بدلیل کیفیت بالای عکسبرداری و فیلمبرداری و حجم بالای آنها نسبت به سایر عکس ها توسط نرم افزار های معمولی امکان پذیر نیست و احتمال خراب کردن این اطلاعات وحود دارد ; لذا جهت اطمینان در این امر ، مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

مشکلات هارد دیسک