ریکاوری حافظه هلی شاتReviewed by آرین آرمیون on Mar 14Rating: 5.0ریکاوری حافظه هلی شاتریکاوری حاقظه هلی شات|سیستم های مخصوص بازیابی اطلاعات حافظه هلی شات که برای تهیه و آموزش آنها وقت زیادی صرف کردند میتواند اطلاعات شما را از روی رم و مموری و ... هلی شات بازگردانند.

ریکاوری حافظه هلی شات

بازگردانی اطلاعات مموری هلی شات ریکاوری حافظه هلی شات ریکاوری حافظه هلی شات

به مجموعه تصاویر و عکس هایی که توسط پرنده های دوربین دار از ارتفاع بالا گرفته و ضبط می شود هلی شات می گویند .انجام تصویر برداری و عکاسی هوایی به کمک پرنده های تخصصی و جی پی اس دار بسیار آسان است و حتی افراد مبتدی می توانند براحتی فرامین پرنده را آموخته و به ضبط و ثبت تصاویر و ویدئو های هوایی بپردازند . این کار بسیار لذت بخش نیز می باشد و جالب است که بدانید بسیاری از افراد برای تفریح و سرگرمی و لذت بردن و یا حتی جمع آوری تصاویر هوایی و همینطور استفاده در مجالس و ساخت فیلم و مستند به خرید هلی شات اقدام میکنند.

به زبان ساده تر می توان هلی شات را اینطور توضیح داد که اپراتور ، پرنده دوربین دار را به کمک یک رادیو کنترل در فواصل مکانی مختلف می فرستد و پس از انتخاب و تمرکز بر روی سوژه مد نظر عکس و یا ویدئو خود را ذخیره میکند
کیفیت فوق العاده خوب دوربین به همراه گیمبال در کنار پرنده ای بسیار هوشمند و استیبل ، حس خوب و شیرین پروازی امن را برای شما فراهم خواهد کرد.

ارور فرمت ریکاوری حافظه هلی شات ریکاوری حافظه هلی شات

حال اگر حافظه ی این هلی شات ها آسیب دید و یا اگر مموری شما به هر دلیلی دچار مشکل شد و ارور فرمت مانند عکس برایتان آمد.
به هیچ وجه گزینه فرمت را نباید بزنید در این صورت میتوانید ریکاوری حافظه هلی شات خود را به مجموعه ما بسپارید تا ما همه عکس ها و فیلمهای شما را برای شما بازیابی اطلاعات کنیم.

در بعضی از مواقع حافظه هلی شات شما بطور کل در سیستم شناسایی نمیشود و یا به هر دلیلی نمیتوانید اطلاعات آن را استخراج کنید.
متخصصان اپاو با استفاده از بروز ترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به صورت حرفه ای و استفاده از بهترین نرم افزارهای کمیاب و ارجینال و سیستم های مخصوص ریکاوری حافظه هلی شات که برای تهیه و آموزش آنها وقت زیادی صرف کردند میتواند اطلاعات شما را بازگردانند و رضایت شما عزیزان را بدست آورند.

مشکلات هارد دیسک

بلاگ آموزش