تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور PlextorReviewed by Tanaz on Jun 20Rating: 4.5تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextorتعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextor نیازمند تجربه و تخصص فراوانی دارد ، تیم آپاو از ماهرترین افراد در حوضه تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextor تشکیل شده است که شما می توانید با اطمینان ،هارد خود را برای تعمیر به دست ما بسپارید.هارد دیسک های SSD  جدیدترین تکنولوژی ذخیره سازی اطلاعات برای لپ تاپ ، نوت بوک  ، تبلت ، و ... می باشند.مجموعه آپاو قادر است انواع برندهای هارد دیسک های SSD  را بازیابی و تعمیر کند.

در این جا مجموعه آپاو میخواهد شما را با شرکت پلکستور و نحوه تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextor آشنا کند.

تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextor

شرکت PLEXTOR :

PLEXTOR یک شرکت تایوانی است که در حوضه‌ی تولید دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات دیجیتال و SSD فعالیت دارد. تنوع محصولات این شرکت، موجب شده که تمام کاربران از جمله حرفه ای ، کاربران عادی و سازمانی بتوانند از SSD ها و سایر کالاهای این شرکت استفاده کنند.

شرکت PLEXTOR از سال 2009 که با ارائه PX-M1 وارد بازار SSD شد تا به حال تحولات عظیمی را در راه درایوهای حالت جامد انجام داده است. به شرح زیر :

  • در سال 2011 اولین SSD با سرعت بالا و توان اجرایی عالی را به بازار عرضه کرد.
  • در سال 2012 اولین SSD حرفه ای با امنیت بالا، 2013 اولین درایو حالت جامد m.2 با رابط PCI Express Gen 2 x2 .
  • در سال 2014 اولین SSD با PlexTurbo پیشرفته و استفاده از کش هوشمند رم را تولید کرد.

هارد پلکستور Plextor :

هارد های SSD بسیار به هارد دیسک های معمولی شباهت دارند ولی تفاوت بسیار مهم آن ها در سرعت است. هارد دیسک‌های معمولی الکترومکانیکی هستند اما SSD ها الکترونیکی می‌باشند، یعنی هارد دیسک‌ها دارای صفحات مغناطیسی چرخان هستند و اطلاعات بر روی این صفحات ذخیره می‌شوند،همین موضوع چرخیدن دیسک ها برای پیدا کردن محل مناسب برای ذخیره و یا خواندن اطلاعات است که این عمل را زمان بر می کند. حافظه های SSD بر خلاف هارد دیسک هیچ نوع عنصر متحرکی ندارند و داده ها را در داخل میکروچیپ های هود ذخیره می کنند.

نحوه عملکرد فلش مموری‌ ها نیز به این شکل است اما باز SSD از فلش مموری هم بسیار پر سرعت تر است. SSDها همچنین می‌توانند بلافاصله شروع به نوشتن یا خواندن اطلاعات کنند زیرا نیازی به زمان، برای جابجایی قطعات متحرک ندارند. پس شما می‌توانید کارآیی و عملکرد کامپیوتر خود را با استفاده از یک SSD بسیار بالا ببرید. M5S یک حافظه SSD ساخت کمپانی Plextor است که در سه ظرفیت‌ 64, 128, 256 گیگابایت طراحی، تولید و به بازار عرضه گردیده است.

حداکثر سرعت خواندن ترتیبی (Sustained Sequential Read) در تمام ظرفیت‌ها 520 مگابایت بر ثانیه و حداکثر سرعت نوشتن ترتیبی (Sustained Sequential Write ) در ظرفیت 64 گیگابایت 90 مگابایت بر ثانیه، در ظرفیت 128 گیگابایت 200 مگابایت بر ثانیه و در ظرفیت 256 گیگابایت 390 مگابایت بر ثانیه است. درایو M5S با رابط SATA III 6GB/a و قابلیت‌هایی مانند پشتیبانی از دستور TRIM، پشتیبانی از NCQ، سرعت بالای خواندن و نوشتن و مصرف پایین انرژی، یک درایو SSD ایده‌آل برای ارتقاء و سریع‌تر کردن کامپیوتر و یا لپ‌تاپ شما است. قابلیت پشتیبانی از دستور TRIM مشکل کاهش تدریجی سرعت نوشتن اطلاعات را از بین می‌برد.

تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextor

هارد دیسک های SSD  جدیدترین تکنولوژی ذخیره سازی اطلاعات برای لپ تاپ ، نوت بوک  ، تبلت ، و … می باشند.مجموعه آپاو قادر است انواع برندهای هارد دیسک های SSD  را بازیابی و تعمیر کند.

تعمیر انواع مختلف هارد SSD  :

  • اصلاح فریم ور و ریست کردن هارد بصورت کارخانه ای
  • اشکالات کنترولر
  • در صورت عدم نمایش درست ظرفیت
  • تعمیر برد هارد SSD و رفع سوختگی اجزای آن
  • حذف پسورد حافظه SSD که کاربر بر روی آن تنظیم کرده
  • رفع ایرادات سیستم عامل و فریم ور اصلی
  • در صورت عدم شناسایی هارد در مادربرد و یا سیستم عامل

 

تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextor نیازمند تجربه و تخصص فراوانی دارد ، تیم آپاو از ماهرترین افراد در حوضه تعمیر و ریکاوری هارد پلکستور Plextor تشکیل شده است که شما می توانید با اطمینان ،هارد خود را برای تعمیر به دست ما بسپارید.