مجموعه آپاو در این بخش شما را با هارد سونی و نحوه تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony آشنا می کند.

تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony

معرفی شرکت سونی :

سونی شرکت خوشه‌ای ژاپنی و چندملیتی است، که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی، صنعت بازی‌های ویدئویی و تجهیزات سرگرمی، صنعت موسیقی و فیلم، همچنین ارائه خدمات مالی فعالیت می‌کند.شرکت سونی در سال ۱۹۴۶ توسط ماسارو ایبوکا و آکیو موریتا تأسیس شده. این شرکت امروزه در کنار رقبایی چون سامسونگ، پاناسونیک، توشیبا، هیتاچی و ال‌جی، به‌عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان وسایل الکترونیکی در جهان شناخته می‌شود.شرکت سونی در سال ۲۰۱۷ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۱۰۵ از بزرگترین شرکت‌های سهامی جهان قرار گرفت.دفتر مرکزی سونی در شهر میناتو، توکیو قرار دارد. شرکت سونی دارای تعداد زیادی شرکت تابعه، زیرمجموعه و فرعی است، که شناخته شده‌ترین آن‌ها عبارتند از: سرگرمی کامپیوتری سونی، سونی پیکچرز، سونی میوزیک، انتشارات موسیقی سونی/ای‌تی‌وی، سونی فایننشیال هولدینگز و ارتباطات همراه سونی.

دلایل خرابی هارد دیسک سونی :

 • خرابی فیزیکی هارد دیسک

اولین عامل از عوامل خرابی هارد دیسک، ورود صدمات فیزیکی است. قطعات متحرک مختلفی در زمان روشن بودن هارد مشغول به کارند و کوچک ترین تکان و ضربه به هارد دیسک می تواند به آسیب دیدگی جدی هارد منجر شود. مشکلات فیزیکالی در هارد های اکسترنال به دلیل استفاده به صورت پرتابل آن رایج تر است.

 • حرارت بیش از حد هارد

گرمای بیش از حد از دیگر عوامل خرابی هارد دیسک است.

هارد برای کار کردن در دما و حرارت مشخصی ساخته شده است. این بازه حرارتی بسته به نوع و مدل هارد متفاوت است. با بیشتر شدن دما از حد نرمال، ممکن است هارد شما آسیب ببیند. با توجه به تنوع هاردهای موجود در بازار، نمی توان میزان دقیقی از درجه حرارت را برای در امان بودن هارد ذکر کرد؛ بهتر است تا حد امکان از کامپیوتر خود در دمای مناسب استفاده کنید.

 • روشن و خاموش شدن مکرر

خاموش و روشن کردن کامپیوتر موجب وارد شدن فشار بیش از اندازه به هارد دیسک می‌باشد که یکی از عوامل خرابی هارد دیسک است .

 • نوسان جریان برق

یکی دیگر از عوامل خرابی هارد دیسک ، قطع و وصل جریان برق است. قطعی و نوسان برق به هارد آسیب جدی وارد می کند و خیلی سریع آن را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

 • مرتب نبودن اطلاعات و فایل های روی هارد

مرتب بودن فایل ها را جدی بگیرید ، زیرا یکی از عوامل خرابی هارد دیسک نامرتب بودن فایل ها می باشد. اگر در زمان کپی کرد فایل ها نظم و انظباط را رعایت نکنید، فایل ها کاملا بی نظم نظام ذخیره می شوند و همین بی نظمی زمان دسترسی به اطلاعات رابیشتر خواهد کرد. در این شرایط هارد مجبور خواهد شد که بیشتر کار کند و همین امر منجر به خرابی این قطه در دراز مدت خواهد شد.

تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony

تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony :

تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony موجود در بازار (تعمیرات هارد اکسترنال سونی ، تعمیرات هارد اینترنال سونی ) تقریباً به یک شکل صورت می‌گیرد و کارشناسان تعمیر، در صورتی که تمامی ابزارآلات مورد نیاز را در اختیار داشته باشند قادر به رفع تمامی مشکلاتی خواهند بود که در هارد ایجاد می‌شود.

هارد سونی همانند دیگر هاردهای موجود، ساختار فیزیکی و نرم‌افزاریِ پیچیده‌ای دارد از این رو تعمیر و بازیابی آن به ویژه با توجه به مدل‌های گوناگون و متنوع موجود از آن یک کار تخصصی است.بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که از تعمیرات هارد سونی به صورت خودسرانه و یا در مراکز غیرمجازی که کارشناسان آن‌ها تخصص این کار را ندارند به شدت خودداری نمایید.

مجموعه آپاو یکی از تخصصی ترین مجموعه های حال حاضر در حوزه تعمیر این دستگاه است.تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony که از پیچیده‌ترین نوع هارد ها است نیاز به تجربه و تخصص فراوانی دارد ، تیم آپاو از ماهرترین افراد در حوضه تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony تشکیل شده است که شما می توانید با اطمینان ،هارد خود را برای تعمیر به دست ما بسپارید.

خدمات تعمیر و ریکاوری هارد سونی sony مجموعه آپاو :

 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که ضربه خورده اند و کارنمیکند.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که صداهای ناهنجار میدهد.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که در آن پارتیشن خالی از اطلاعات میباشد.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که پارتیشن به قصد یا اشتباهآ فرمت شده است.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که شناسایی نمیشود.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که اطلاعات به قصد و یا اشتباهی حذف شده است.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که اطلاعات کد شده و با کارکترهای غیر عادی نمایش داده میشود.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که در موقع بالا آمدن سیستم عامل سیستم ریست میشود و یا هنگ میکند.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که در سیستم عامل شناسایی میگردد اما ظرفیت هارددیسک درست نمیباشد.
 • تعمیر و ریکاوری هارد سونی که بشدت بدسکتور دارد.