بازیابی اطلاعات هارد اینترنال

بازیابی اطلاعات هارد اینترنال

شرکت های تولید کننده هارد با نو آوری های خود در حوزه ذخیره سازی اطلاعات تلاش میکنند تا با تغییرات سریع دنیای آی تی همگام شوند و به این ترتیب به حفظ فضای رقابتی بازار کمک کنند؛ مجموعه آپاو نیز همگام با شرکت های بزرگ تولید هارد تحقیقاتی برای بازیابی اطلاعات هارد اینترنال و تعمیرات انواع هارد اینترنال و اکسترنال انجام میدهد تا بتواند جدیدترین هاردهای موجود در بازار را با متود هارد جدید ریکاوری کند. محصولات شرکت های تولید کننده هارد بویژه محصولات شرکت شرکت سیگیت به واسطه عملکرد محاسباتی فوق العاده (HPC) ، پردازش سریع ، ذخیره سازی های ابری ، نرم افزار های کاربردی ذخیره سازی موضوعی و … به حل مشکلات ذخیره سازی تا حد زیادی کمک کرده اند.

با هاردهای اینترنال ، پتانسیل سیستم ذخیره سازی خود را با ظرفیت و کارایی بالا به حداکثر برسانید.

ذخیره سازی ابری در مقیاس بزرگ

عملکرد محاسباتی فوق العاده

مراکز تحلیل کلان داده ها

ذخیره سازی محتوا

کاربران برای مواردی چون ذخیره سازی محتوا ، ذخیره سازی های ابری گسترده و ذخیره سازی بر اساس یک موضوع خاص در بین انبوهی از داده ها به یک سیستم ذخیره سازی حرفه ای و بر مبنای کار در محیط شبکه به صورت تراکنش آنلاین و آفلاین نیاز دارند که این ساختار همواره با قابلیت اطمینان بالا در دسترس باشد.

هارد های هلیومی که به جدیدترین تکنولوژی های ذخیره سازی مجهز است جهت طراحی سیستم هایی برای کاهش TCO و ایجاد انعطاف پذیری سیستم های ذخیره سازی مجازی تولید شده است.

بازیابی اطلاعات هارد اینترنال

آینده ذخیره سازی اطلاعات همین جا است. هارد های جدید مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی ها در صنعت تولید هارد بوده و برای کاربر های گوناگونی نظیر محاسبات شخصی ، بازی ، کسب و کار های کوچک و بزرگ و همینطور سیستم های نظارتی تولید شده است.

اما در بعضی از مواقع این هارد های پیشرفته دچار مشکلاتی مانند : عدم شناسایی ، مشکلات فیزیکی ، مشکلات فریمور ، مشکلات بدسکتور ، مشکلات نرم افزاری و …  می شوند که به هر دلیلی صاحب هارددیسک نیاز به اطلاعات آن پیدا میکند ؛ از این رو مجموعه آپاو آمادگی خود را اعلام میدارد که همچنان خود را با جدید ترین متود های بازیابی اطلاعات هارد اینترنال و بازیابی اطلاعات انواع هارد اکسترنال ، آپدیت میکند.

مشکلات هارد دیسک