داغ ترین و به روز ترین اخبار تکنولوژی ایران و جهان

کمپانی سیگیت
اخبار

● کمپانی معروف سیگیت تعداد 6500 نفر از کارکنان خود را بر کنار می کند.

سیگیت 6500 نفر را اخراج کرد

سیگیت 6500 نفر را اخراج کرد

شرکت معروف سیگیت که یکی از بهترین و به نام ترین شرکت های تولید در عرصه ذخیره اطلاعات محسوب می شود ، طی بیانیه ای به تمام شعبه ها و شرکت های خود در کشورهای مختلف دنیا اعلام کرد که به دلیل نیاز به کاهش بودجه و هزینه ها قصد دارد که حدود 14% از اکثر کارکنان خط تولید خود را( تقریبا 6500 نفر ) تا پایان ماه سپتامبر سال 2016 از کار برکنار نماید.

با وجود اینکه نمودار خرید وفروش برای این برند هم چنان در سطح بالا قرار دارد ؛ اما اصلی ترین دلیل این تصمیم رقابت سخت هارد دیسک ها با فلش مموری های عصر جدید می باشد.

کمپانی سیگیت برای 3ماه اخیر سال مالی خود درآمدی معادل 2.65 میلیارد دلار از فروش حدود 37 میلیون هارد که بطور متوسط 1.7 ترابایت حافظه ذخیره دارند ، برآورد کرده است.

در این میانگین گیری هر هارد به فروش رفته مبلغی حدود 67 دلار احتساب می شود.

این برند معتبر، اساسی ترین خط تولید خود را در آسیا متمرکز قرار داده و پس از آن واحدهای تولیدی خود را در اروپا و آمریکا گسترش بخشیده است.

و اما درحقیقت افزایش خط فروش درآمریکا ، نجات بخش پیش بینی ها بنابر کاهش 7.4 درصدی نسبت به سالهای گذشته بوده است و این کاهش را به 4.5 درصد رسانده است.

هرچند که دراین میان نباید کاهش تولید شرکت ها و برندهای دیگر را به دلیل افت استقبال مردم از کامپیوترهای شخصی نادیده گرفت و در نتیجه سیگیت 6500 نفر را اخراج کرد.

هارد سیگیت

مشکلات هارد دیسک